Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Králik/choroba

 

NápovědaFórum » Želvy » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Králik/choroba
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2014 20:07 Muž VVV [21] - ŽelvyRe: Imiis
Nevim, jestli se tu někdo zabývá chovem králíků, ale můžeš se zeptat třeba tady: www.kralici.cz/
Nejlepší by bylo zajít k tomu veterináři, který jenom očkuje, diagnózu stanoví, ale nic víc si naúčtovat nemůže. Tohle znám, než stačí člověk něco říct, má v sobě zvíře pět injekcí. hmm Snad to bude dobrý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2014 15:44 Imiis
Mám zakrslého králíčka. Samce. Je mu 6 let a poslední dobou začal hodně pít.

Dříve mu napáječka 700ml vydržela i týden a teď ji má za 2 dny prázdnou. Hodně čůrá a naprosto všude. Průjem nemá. Žere normálně.

Je to stářím nebo se může jednat o nějakou nemoc ? Popř. co by to mohlo být. Nechci hned na veterinu, protože minule nám za očkování a změření teploty naúčtovali 400,- Kč a u jiného veta (jen přes králíky je) jsem platila 50,- Kč (ten ale nemá prostředky na léčení, jen očkuje).

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2010 18:10 Muž Hunter [100] - Želvy
? ako plemeno cincila ale asi len mala www.kralici.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2010 09:52 dan999
ty jsi skřížil činčilu a králíka? to jsem ještě neslišel:-) tak to nevím co mu mohlo chybět nebo proč zemřeli:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2010 12:30 Muž Hunter [100] - Želvy
ja som mu stale daval osobitne zrat ale vcera vobec nechcel a o pol hodinku zomrel stale boli 2 najmensie ale mislel som si ze preto lebo ich otec bol cincila velka a matka baran maly vies sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.05.2010 21:35 Žena poklad [8] - Hadi
hunter napsal: uz zomrelo diki za rady


Proč se rozčiluješ? Píšeš, že měl dva měsíce. Po to dobu ses nezajímal? A když měl králíček na kahánku, vyžaduješ okamžitou radu, nejlépe včera. no Nechtělo to se zajímat mnohem dříve??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 20:53 dan999
Ahoj je mi líto že umřel a nikdo nybyl schopný odpovědět a poradit, to se stává když je nějaké menší slabší tak ho ostatní "šikanujou" a pozdě se dostane ke žrádlu atd. musel by jsi ho od ostatních odebrat a starat se se o něj sám, musel bys ho krmin nejspíš násilím atd. bylo by to složité ale nejspíš by jsi ho zachránil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 19:15 Muž Hunter [100] - Želvy
sad sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 19:12 Muž Hunter [100] - Želvy
uz zomrelo diki za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 19:06 Muž Hunter [100] - Želvy
do riti poradte mi chudatko uz len lezi nevladze

sad sad sad
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 18:44 Muž Hunter [100] - Želvy – Králik/choroba
Cize mam taky problem s jednym kraliciatkom nechce jest a je apaticke je najmensie z vrhu ale uz ma okolo 2 mesiacov je ich spolu 5 ale ostatne nemaju take problemy.poradte p[rosim rychlo :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 477x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/247-kralikchoroba