Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Letní počasí

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Letní počasí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 18:25 Muž Felix [754] - Ještěři
Přátelé, nějak jsme to s tím horkým počáskem zakřikli. Vyjma Agátky, která uvnitř terka vždycky doslova šílí (tak jsem jí nad její oblíbené odpočivadlo na akvarijní lampě namontil ještě lampičku s halogenkou a nechal ji tam), trčí zase všichni moji ještěráci v terku... a nadšení z toho nejsou ani trochu, co si budem povídat... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 16:05 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Saša
A některé by potřebovaly ještě větší teplíčko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2010 21:13 Muž Felix [754] - Ještěři
Jinými slovy - pouštní druhy si konečně mohou užívat teplot podobných těm, jaké by měly ve svém přirozeném prostředí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2010 22:10 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: l3nka
Podobně jako kolega Saša mám veškeré osvětlení a vytápění u všeho zapnuté a všeci se radují z tropických veder...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2010 08:28 dan999
jo víte že uv svetlo vydává pouze zářivka žárovka jen fialové svetlo možná to tu píšu zbytečně ale ted jsem si na to vzpoměl:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2010 21:41 Muž Felix [754] - Ještěři
Jasně, jenže já jsem nárust teploty i uvnitř terka uvítal (zapnuté je stále všechno, včetně vyhřívání dna). Vousatky jsem díky tomu mohl nechat volně běhat po pokoji, což je viditelně potěšilo, a čukvaly se zase hrozně rády opékají. Doslova. Teploty nad 40°C jim neuvěřitelně prospívají :-) , navíc je teď konečně můžu zas brát všechny ven - sluníčko žádná UV lampa nenahradí. U mě jednoznačně super palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2010 21:17 Žena l3nka [4] - Hlodavci – Letní počasí
tak jak je krásně horko.. tak se mi v teráriu bez rozsvíceného světla pěkně hodně vyšplhala teplota.. dneska jsem skoro nemohla svítit jen jsem hlídala teplotu a větrala.. Je na tom někdo podobně?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 394x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/255-letni-pocasi