Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Voliera Z OSB desek

 

NápovědaFórum » Primáti » Chov 

+ přidat příspěvek
Voliera Z OSB desek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2010 19:46 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: fifina
jak bude velká? pak sem dej fotku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2010 06:25 fifina&vsetecka
no tak klec nakonec bude z drevotrisky,udelana na zakazku.prijde ve stredu tagze budu muset prezit jeste 3 dny :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 16:12 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: fifina
klec z desek by udělat šla, ale přední stěna by měla být z pletiva (nebo dvě stěny). Dvířka na západku a už neuteče.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 13:36 Žena l3nka [4] - Hlodavci
kamarádky fretka si otevírala dvířka v kleci i když tam dala zámek..pak tam dala dva zámky na každou stranu jeden a pořád utíkala..teď tam má 3 zámky.. na každé straně a uprostřed a neutíká:-D taky bych tu kled obalila pletivem co má malé mezery
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 12:29 fifina&vsetecka
jn utika mi z te klece protoze je hubena..a dokaze si proste nekde udelat tu skulinu...no vypisovat to nebudu bo bych chytl amok :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 22:41 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: fifina
jak ti utíká? proleze mezi šprynclema? natáhni přes pletivo ještě. a jakou škodu na majetku ti udělala? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 18:43 fifina&vsetecka – Voliera Z OSB desek
Ahoj lidi ,
Myslite ze je dobra voliera z OSb desek pro fretku?Protoze mi utika u klece pres sprušle, a to me docela vytačí,uz mám nemalou skodu na majetku stydim rozzureny

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Primáti • Zobrazeno 545x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/264-voliera-z-osb-desek