Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Pieskomil

 

NápovědaFórum » Hlodavci » Chov 

+ přidat příspěvek
Pieskomil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 00:18 Žena Luccymo [2] - Ještěři
lidi běžně chovaj červotoče jako domácí mzlíčky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 00:17 Muž Crash [4] - Ještěři – Re: Luccymo
smich :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 00:16 Žena Luccymo [2] - Ještěři – Re: Crash
Kdybych se je náhodou rozhodla chovat...... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 00:14 Muž Crash [4] - Ještěři – Re: Luccymo
hi hi potlesk a červotočům bys koupila točnu :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 00:08 Žena Luccymo [2] - Ještěři – Re: Crash
já je měla v písku a prospívali naprosto skvěle, řekla jsem si že pískomil je spojení slov milovat písek tak jsem jim to dopřála smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 00:01 Muž Crash [4] - Ještěři – Re: Luccymo
Nám na papíru se pískomilům fakt líbilo:) Blbli s tím a měli co dělat, tak se i zabavili, ale je jasné, že když můžou hrabat a dělat nory, tak jim bude lépe. Jen se bojím, že lignocel časem vyschne a propadne se. Ale záleží na zkušenostech a hlavně asi pak budou špinaví :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 08:23 dan999
kokosová drt, viděl jsem to u kámoše měl 20cm toho kokosu a v tom byly chodby jak metro :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 14:32 Žena Luccymo [2] - Ještěři
Já chovala pískáče několik let a ani trošku nesmrděli, ale podestýlku bych zvolila jinou, rádi hrabou a proto je papír docela nevhodný, lepsí je něco v čem si mohou stavět chodbičky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2010 19:25 Žena Utahraptor [4] - Želvy – Re: Crash
Samozřejmě, pískomily minimálně dva :) Pro případ, že by někdo nevěděl ;)

Pískomilové a osmáci ze všech hlodavců smrdí nejméně :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2010 13:53 Muž Crash [4] - Ještěři
Pískomil nesmrdí, není to jako křeček či morče. My jsme je měli v jednom terárku několik a vůbec nezapáchali. Stačí jim dát na dno papíry a oni si jej všechny rozkoušou na malý kousky a z toho si stavěj hnízda. Také je dobré jim dát ruličky od toaletního papíru s tím si taky vyhrajou. Pískomila vřele doporučuju ;)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2010 13:20 Qwertom – Pieskomil
chcem sa opytat chcem si kupit piskomila ale mam 1 otyku ako velmi pieskomil smrdi pri dobrej higiene? stydim

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 508x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/265-pieskomil