Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Bílá přílba chameleon

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Bílá přílba chameleon
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2010 10:00 Muž connic [2] - Ještěři – Re: Ivana
Co to je malá čísla? Já jsem si myslel, že se relativní vlhkost vzduchu udává v procentech ;-) Napiš konkrétní hodnoty. To terárko má nahoře celý strop ze síťoviny, nebo jen větrací okénko. Kolik a jaké rostliny tam jsou? Já při rosení 3x denně bezproblémů držím vlhkost mezi 50 - 60% a to máme větší terárko než ty. Máme ho hustě zarostlé rostlinami. Týdně se do něj rozstříká v těchto letních dnech kolem 6 litrů vody. Nemáme tam žádný vodopád ani mlhovač (To teprve bude až dokončím novou stěnu.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 21:25 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Ivana
A jaká ta vlhkost vůbec je???
Jinak se dá zvýšit živými květinami, pak pomůžou mističky s vodou na dně terária, apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 20:32 Ivana
Jinak máme terárko o rozměrech: 60x40x100cm. Jakou byste doporučovali žárovku ve watech?? Páč je možné, že v tomhle bude problém ... ale teplotu máme dobrou, jen ta vlhkost :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 20:20 Ivana
To je divný :( My máme akorát větrání nahoře terárka a když se otevře terárko, tak se vlhkost zvedne. Máte něco extra, aby jste tu vlhkost měli?? My máme skalku s vodopádem a mlhovačem a i tak to nestačí :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 18:47 Žena l3nka [4] - Hlodavci – Re: Ivana
když ti utíká vlhkost tak to máš málo utěsněné a někudy utíká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 18:14 Ivana
No, s vlhkostí máme strašnej problém :( snažíme se co nejčastěji rosit, ale i tak nám to padá na dost malá čísla :( Můžeš mi, prosím, poradit, jak účinně a trvale tu vlhkost zvýšit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 13:50 Muž connic [2] - Ještěři – Re: Ivanka.T
Nedokončený svlek. Zvyš vlhkost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 15:27 Ivanka.T
Fotka k příspěvku Stále nic :( už máme obavu z plísně. Ve středu či ve čtvrtek má přijet jedna známá a je veterinářka, tak slíbila, že na něho koukne. Vkládám fotku, není to moc dobře vidět, ale aspoň něco. Jinak se včera vyslíknul a bílá přilbička je tam furt :(
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2010 00:21 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Ivana
Tak co, jak to vypadá?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 00:43 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: Ivana
Jo, prostě je ve svleku. Někdy to holt trvá dýl ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 22:06 Žena Luccymo [2] - Ještěři – Re: Ivana
Můj chamík měl bílou přilbičku když byla v terárku nízká vlhkost a on se špatně svlékl
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 20:20 Žena l3nka [4] - Hlodavci
nesvléká se jen? Nebo tady dej foto
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 20:18 Ivana – Bílá přílba chameleon
Dobrý den.
Máme problém s chameleonem. Už asi týden má bílou přilbičku a nevíme z čeho. Celou dobu ji měl krásně zbarvenou a teď najednou tohle. Hledala jsem na netu a nikde se o tomhle nepíše. Máme s ním zajít k veterináři nebo je to normální?? Děkuji. Ivana Tevoltová

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 599x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/267-bila-prilba-chameleon