Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

polystyren k obědu

 

NápovědaFórum » Hadi » Nemoci 

+ přidat příspěvek
polystyren k obědu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2010 00:34 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: fakmin
To není uklidnění, ale polystyren nevadí ( kousek ), spíš by to mělo být poučení a zapřemýšlet se nad tím aby se příště nestalo něco horšího,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 16:57 fakmin
díky za uklidnění ... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 10:54 fifina&vsetecka – hornbach nebo ikea
Cuz, videl jsme takovy veliky box tam by si to mohla krmit stalo to kolem 250kc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 05:23 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: dan999
Ale i tak bude lepší krmit hada zvlášť např. v plastovém kbelíku, boxu,.... pro jistotu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 22:32 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: dan999
Dost plazů (a třeba taky ptáci) kvůli lepšímu trávení polyká drobné kamínky. Je to instinkt, takže když je nemají, sežerou substrát co je k dispozici a tady je právě ten průšvih. Dlouhá vlákna lignocelu v kombinaci s jeho možným nabobtnáním v žaludcích a střevech už totiž pár ještěrů stála život. Pokud ho chceš ale k hadům, tak by s ním neměl být problém :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 08:07 dan999
takže lignocel do terka ne?(vím není to sice k tématu ale dnes jsem měl v plánu ho tam dát:-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2010 19:40 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: fakmin
Polystyren mu neublíží ( obzvlášť byl-li to malý kousek ) horší by byl písek, nebo chcuchvalec lignocelu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2010 18:17 fakmin – polystyren k obědu
Zdravím newím kam bych to jinam mohl postnout nežli sem ... pokud to sem nepatří omlouvám se . :-) ... Dnes jsem se rozhodl háďáka nakrmit v terarku (poprvé .. )A když si po hamání protahoval tlamičku všiml jsem si že tam má malinký kousek polystyrenu .. myslíte že by stím mohli být problémy ?? ... doufám že ne sad

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 508x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/284-polystyren-k-obedu