Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Březí chamík

 

NápovědaFórum » Hadi » Rozmnožování 

+ přidat příspěvek
Březí chamík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 23:23 Žena Luccymo [2] - Ještěři – Re: Pogona
Je normální že ten chamík zůstal spát v noře kterou si vyhrabal? v knížkách píšou že na noc se vrací na větev.... coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 14:33 Žena Luccymo [2] - Ještěři – Re: Pogona
mám to nastudovaný a inkubator mi funguje na jedničku jen s timhle jsem si nebyla jistá ;) moc ti děkuju palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 14:31 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Luccymo
Většinou hrabe 1 - 3 dny před snůškou, ale není vyjímka, když hrabe i 5 - 10 dní před snůškou.
;-)
Až vejce snese, je potřeba je dát do inkubátoru a až je budeš vyndávat NEZMĚNIT jejich polohu, ale to asi víš. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 11:21 Žena Luccymo [2] - Ještěři – Březí chamík
Ahoj, mám březí chamici, včera přestala žrát a pilně hrabe, jen bych chtěla vědět kolik dní zhruba je normální že hrabe a hledá ,,hnízdečko" a kdy už bych se měla začít bát že půjde o zadrženou snůšku? Ptám se preventivně, protože v knížkách takové věci spíš přelétnou než aby tam napsali něco kloudného a tady je spousta lidí s haldou zkušeností! :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 343x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/290-brezi-chamik