Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Flesuma černopásá-nežere+osvětlení+vitamíny

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Flesuma černopásá-nežere+osvětlení+vitamíny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2010 15:18 Felsumis
zdravim... máš tam UVB žárovku, zářivku ? =) Většinou žárovka(nvm v jakých případech ale mým ano)pozvuďuje chuť k jídlu =) V mym případě s chamíkama to fungovalo =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2010 13:32 Felzumák
Teda myslel jsem terárko,samozrejme není v akváriu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2010 13:30 Felzumák – Flesuma černopásá-nežere+osvětlení+vitamíny
Ahoj máme doma 3 dny feslsumu 3měsíční mladě,udajně rozkrmené a zatím se ničeho nedotkla(zvíře je čilé běhá po akva,zatím se ale nesluní) nabízím ji marmeládu,přesnídávku,sušeného drceneho bource,malý mrtvý hmyz a pořád nic,felsuma má cca 6cm i s ocasem a je to prcek na větší živý hmyz nevím no,nemáte s tím někdo zkušenost?

druhý dotaz,dočetl jsem se že není nutné používat UV světlo,někde ale zase že je to potřeba,co si o tom myslíte vy?

3 dotaz se týká vitamínů jaké přesně vitamíny mám felsumě dodávat aby jsme se vyhli nemocím?

děkuji za odpovedi

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 338x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/295-flesuma-cernopasanezereosvetlenivitaminy