Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

čerstvo vyliahnuté gekončíky

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
čerstvo vyliahnuté gekončíky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 21:26 dan999
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 18:25 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: kudlo551
potlesk blahopřeju, jen tak dál palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.09.2010 17:29 Muž kudlo551 [1] - Ještěři
znášky sa daria,už v poradí tretia je v perfektnej kondícii,teším sa a čakám na este ďalšie 2 znášky potlesk palec krmim mučnimy červami a konečne som zohnal aj male cvrčky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2010 15:43 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: kudlo551
Hlavně je pro prťata syp co nejčastěji minerály ( nutriMix, Roboran ) a taky jim můžeš dělat kaše z jablek, hrušek, švestek,.... oni to sice nějak zvlášť baštit nebudou, ale jelikož to bude sladké, tu a tam si líznou a získají vitamíny a sílu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2010 13:45 Muž kudlo551 [1] - Ještěři
dnes som zohnal konečne mučne červy,tak som zvedaví ako si stým poradia gekončíky,nieje jednoducheé to unás pozháňať,sú predajne na to ale nie vždy to majú.Naštudujem chov červou a budem to mať pre vlastnú potrebu,kedže očakávam viliahnutie ďalšich maličkých gekonov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 19:05 Muž Hunter [100] - Želvy
Tak konikom odtrhnut zadne nozky. Stlacit nohu za stehienko a odpadne. Alebo silou tak ani nebudu tazko dosiahnutelna potrava (ked nebudu skakat) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 12:54 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: kudlo551
5-7 dní je skutečně v normě a gekončíci to bez úhony vydrží, problém může být v tom, že kobylky jsou ( a to i ty malinkaté ) dost tvrdé a silné, když je zvíře zkousne, tak poměrně silně a bolestivě kopou zadními nožkami a zvíře je tak odmítne sežrat.
Pro čerstvě vylíhlá mláďata jsou skutečně nejvhodnější mikro-cvrčci, dají se bez problémů objednat na internetu, takže dostupní jsou prakticky všude a vždy.
Taky se dají použít menší mouční červi nasypané do misky, stačí ve zverimexu koupit za pár kaček ( nebo objednat na internetu ), ale musíš je doma přebrat a vybrat ty nejmenší ;-)
Konej ale rychle, než bude poždě, byla by to škoda :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2010 11:23 Muž kudlo551 [1] - Ještěři – čerstvo vyliahnuté gekončíky
mám obyvy,mladé gekončíky mám asi tak týždeň,problém je v tom že nechcú žrať.Dočítal som sa že im trvá asi 5-7 dni nato aby začali jesť,čo je natom pravdy? Dávam im male lučne koníky z dôvodu že malé cvrčky niet k dostaniu,mám obavy aby neuhynuli.Sú to moje prvé znášky.V inkubátore čaká ďalších 7 vajec hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 895x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/297-cerstvo-vyliahnute-gekonciky