Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

výstava exotiky Lysá nad Labem

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
výstava exotiky Lysá nad Labem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2011 21:01 Žena Vini [34] - Savci
No já nevím, na exotice v Lysý nad Labem jsem byla loni a měli tam toho docela hodně..:-)
Tessee : Ale s Ládvím máš pravdu, tuhle burzu navštěvuju opakovaně a vždycky ráda..:-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.11.2010 08:26 Žena Tessee [1] – Re: Sonička
jj, přesně tak jsem to cítila i já, inu, příště vím, kam nejet a udělat si lepší plány. Ládví je naprostý opak, navíc ho mám cca 10 minut cesty od baráku, takže volba je jasná...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 17:42 Žena Sonička [0] - Ještěři – Re: Tessee

Taky jsem jela do Lysé a vzhledem k tomu, že tam nebylo nic k vidění, vůbec nic ke koupi a ani žádnej odborník se kterým by se dalo poradit a jestliže na výstavě terarijních zvířat nekoupím ani blbý zofobasy ,je to spíš k pláči. Opravdu by se tato výstava neměla spojovat s teraristikou. Fakt to bylo omezeno na ptáky a akva. I když těch pár základních druhů rybek si koupím v kdekterém zverimexu. Bylo to pro mě veliké zklamání a úplně zbytečný výlet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 22:26 dendrobates – vll
:-D:-D no já mám pagekona řasnatého a to musím říct že je to úžasný zvíře hned jak jsem ho uviděl už jsem ho musel mít doma! mám sice jednoho ae dokpupím potom dopěspělce . Záleží co to bude. Ale jinak chvám pralesničky už mám doma 7 kusů
3 druhy ! :-D
a bude ještě jeden druh to si právě budu kupovat v ladví moc se na to těším
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 22:18 Žena Tessee [1] – Re: dendrobates
na ládví jsem byla nedávno (plácnu tak 14 dní zpátky) a tam je teraristiky opravdu dost. Mají tam všechno možné i nemožné a výběr taky solidní. Mohu jen doporučit. Já už jsem to nevydržela a dráčky si objednala a nejspíš v pondělí už budou doma potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 20:55 dendrobates – vll
Já jse si koupil 3 dendrobátky :-D a jsem doela zpokojenej ae myslel jsem že tej teraristyky tam bude víc ae dostal jse zprávu že můžu jed do prahy na ladví takže už se těším na ladví už tam někdo byl někdy nevíte jak je to veliký ?:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 17:52 Žena Tessee [1] – Re: dendrobates
tak žabky jsem tam viděla, ale dráčky (aspoň ty moje vysněný noční tam neměli sad ), ale tak pojistila jsem si to aukrem a snad už je budu brzo mít hop jinak výstava je podle mě nejvíce zaměřená na okrasné ptactvo, toho tam bylo hodně, ale pro mě jinak ztráta času, příště už tam nepojedu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 23:12 dendrobates – vll
No škoda že do Ladví nejspíš nepojedu ae tam musí bejt taky hodně když kouká na inzeráty pojede tam hodně lidí se zvířaty. Ani nemaj na netu informace co tam bude všechno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 21:33 Muž krysikmouse [32] – Re: Tessee
Hele lovci gekonů se sejdou v Lysý :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 21:08 Žena Tessee [1] – Re: dendrobates
jo to mi povidej. Já nebudu mnoc čtvrtka ani dospat, pořád koukám na fotky z prezentací tady a pořád jen slintám jak to jsou nádherný stvoření a přemýšlím, proč už se dávno nemám doma :-DDD no přinejhorším (to se ale nesmí stát), tak je ještě 6.11. burza u nás na Ládví a tam je budou mít určitě, ale já už je prostě musím mít už ve čtvrtek, jsem už asi šílenááááááá smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 19:10 dendrobates – vll
no já doufám že to bude lepší třeba než mnule píšou tam i burza tak jako by to mohlo bejt o něčem jiným potřebuju dendrobátky a já nwm co všechno tak bududoufat . říkají že to bue lepší než minulej rok .uvidíme ae stejně se těším:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 17:14 Muž krysikmouse [32] – Re: Tessee
No nechci tě zklamat ale já tam nevidel aji jednoho dráčka :-) ale co není muže být :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 16:33 Žena Tessee [1] – Re: krysikmouse
inu, taky doufám, že to bude tedy jinak, potřebuju hóóódně plazů, hlavně gekončíků hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 16:22 Muž krysikmouse [32]
já tam byl minule abyli tam 3 hadi a 2 želvy :-) jinak spíš ptáci :-) a nějaké rybičky ale to může být jinak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 16:08 Žena Tessee [1] – Re: dendrobates
náhodou jo :-D dospělý 80,- a ZTP, studenti a děti do 15-ti zdarma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 16:07 dendrobates – vll
Nevíš náhodou za kolik je vstup ?:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 15:41 Žena Tessee [1] – Re: dendrobates
jo, to určitě, já už se taky moc těším, protože mám v plánu taky nějaký to zvířectvo a už se nemůžu dočkat potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 12:47 dendrobates – vll
no já tam jedu už ve čtvrtek tak jsem zvědavej právě potřebuju koupit nějaká zvířata ! :-D a jsem moc na to zvědavej jestli to bude celý plný ten areál tak se máme na co těšit co ? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 12:28 Žena Tessee [1]
Pry tam má být všechno možné, už dělali i pozvánku v Receptáři na Primě. Exotické ptactvo, plazi, výstava kachniček, akvária a vše pro chovatele. Mají tam být i exotické rostliny a vše s tím spojené. Prý to bude velké, už se tam moc těším :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2010 11:52 dendrobates – výstava exotiky Lysá nad Labem
Dobrý den. Nevíte co všechno bude v Lysí na výstavišti za zvířata a jestli doopravdy tam bude brza že prej tam minule žádná nebyla tak by mě zajímalo jestli tam jste minule někdo neviděl dendrobátky(pralesničky )?
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 560x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/336-vystava-exotiky-lysa-nad-labem-