Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

co na dno terária?

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
co na dno terária?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2016 11:19 Albert – Co na dno terária?
Fotka k příspěvku Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli bych mohl vyměnit písek za hlínu , protože když jsme Agamu vytáhl ven na speciální jemnou hlínu, tak se v ní zahrabávala, dělala tunely :-D pokud je to problém rád bych věděl proč. Děkuji Albert
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 17:19 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Verčák
jo v pohodě já ho taky používám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 09:00 Žena Verčák [112] - Ještěři
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 08:59 Žena Verčák [112] - Ještěři
Fotka k příspěvku můžu dát k agamě písek na fotkách? je celkem dost jemný... nasbíraný v pískovcovém lomu minulý rok.. není pranný ani jinak čistěný, řekla bych prostě písek co vidíte na dětských pískovištích :-) byla by to jenom jako spodní vrstva. toho křemičitého jsem koupila jenom 75 kg :-D a nestačí.. tak mě napadlo, že bych to mohla podložit tímhle :-)
(snažila jsem se to vyfotit tak, ať vidítě zrnitost.. ale mám dost blbý foták.. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2010 00:31 Muž Felix [754] - Ještěři
S Lignocelem to máš jako se vším ostatním. Někteří si ho nemohou vynachválit, jiným zase plesniví. Když jsem ho poprvé a naposledy použil já, vyrostl mi z něj v terárku velice rychle celý plácek asi pěticentimetrových žlutých hub...
Protože nestojí moc, tak ho klidně vyzkoušej. Třeba chytneš dobrou várku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 19:58 skroby
díky moc,nemáte někdo zkušenosti s kokosovým humusem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 19:53 Muž Felix [754] - Ještěři
Do "tropů" můžeš dát prakticky cokoli, co není kotaminováno organickou hmotou, která by se mohla dále rozkládat ;-)
Písek, jíl, kvalitní rašelina, troud... Možností je vážně spousta, jde jen o to, vychytat co nejčistší složení ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 19:12 skroby – co na dno terária?
Zdravím,chtěl bych se zeptat co je nejlepší na dno tropického terária,slyšel jsem že rašelina docela smrdí,tak nevím.Díky za vaše názory

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 690x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/364-co-na-dno-teraria