Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

uzovka

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
uzovka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 00:52 Muž Jery [9] - Hadi
Tohle se mi u háděte stávalo také. Zhruba v poslední třetině se mu začal svlek trhat. Po důkladné prohlídce jsem zjistil že má na sobě jizvu od kousnutí a tam se to trhá. Naštěstí se dokázalo dosvléknout v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2010 07:06 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Pogona
Pak tedy opravdu zvyš vlhkost - a to i mimo období svleku. Používej pouze odstátou vodu ( tyto problémy se svlekem mohou být totiž způsobeny i tím, že dáš do misky ochlórovanou vodou přímo z kohoutku - je to vzácné, ale párkrát jsem se tím setkal ). Pokud by ani toto nepohlo, napiš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 12:58 elaphe – uzovka
ano ma dostatecne velkou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2010 17:20 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: elaphe
Přesně jak píše kolega, jen se zeptám, misku s vodou tak velkou aby se do ní vešel celý had, má?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2010 16:02 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: elaphe
zkus rosit víc terárko (můžeš i hada), většinou si zbytek kůže svlíkne sám o dekorace v terárku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2010 15:30 elaphe – uzovka
dobry den mam problem muj hadik se zacal svlikat a nejak mu to nejde :-(...svlek l se do pul telicka normalne ale pak se mu to zacalo trhat a je to rozcupovany ta kuze stara ...vlhkost v terariu mam 50%..a mam tam i vlhci ubrousek ..nevite co s tim mam mu nejak pomuct a nemuze byt nemocnej ?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 634x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/369-uzovka