Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Páření

 

NápovědaFórum » Ještěři » Rozmnožování 

+ přidat příspěvek
Páření
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2012 18:28 Muž vitas [27] - JeštěřiRe: Jervis
Ahoj, Jsem z KV a přes chodov jezdím celkem často a nějakej sameček by se u mě taky našel. Kdyžtak písní do SZ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 20:28 Muž Jervis [1] - Ještěři
omlouvam se, myslel jsem, ze jsem na foru o agamkach :-D
mam Agamu vousatou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 20:26 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Jervis
možná že by nebylo špatné napsat o jaké zvíře se jedná ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 19:47 Muž Jervis [1] - Ještěři – Hledam samce
mam samicku, neco malo prez rok starou, zacinaji se ji tvorit vajicka, tak shanim samce na kryti.

(Karlovarsky kraj, Chodov)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 16:21 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Pavlinka
Jednoduše si nepadli do "noty", stává se to docela často. Jediné co můžeš vyzkoušet je tzv. mírné zimování ještěrů, ( omezení potravy, snížení teploty,....atd. ). A určitě je spolu nenechávej přes noc hmm to pohlavní aktivitu zvířat srazí rovněž na minimum. Samec se k samici dává na pár minut,
pokud do půl hodinky nedojde k páření je nutné je oddělit - možná i to je důvod Tvého neúspěchu ač se to může jevit paradoxně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 15:01 Muž Sewer [151] - Ještěři
Příspěvek před tebou je dva roky starý, téma se jmenuje "Páření" a je v sekci "Ještěři"... jak máme asi čuchat, že se jedná o chameleona jemenskýho? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2012 19:04 Pavlinka
Chameleon jemensky vzdyt se tu o nem v teto diskuzi bavi tak jsem to brala jako samozřejmost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2012 14:24 Muž Sewer [151] - Ještěři
Hlavně napiš, o jaké zvíře se jedná :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2012 12:53 Pavlinka
Dobrý den chtěla bych poradit, mám 2 roční samičku a před čtvrtrokem jsem si pořídila do druhého teraria samečka prý 1,5 ročního od chovatele který ho prodával protože prý rušil chov, měla jsem ho doma měsíc aby si zvykl a pak jsem k němu připustila samičku chvilku kolem ni a za ni lozil ale nic jiného nechala jsem ji přes noc a druhy den vrátila do jejího terárka po 2 týdnech nic nezměnila ani barvu ani nezačla tloustnout tak jsem ji zkusila k němu dat znovu chvilku za ni lezl a pak si ji už ani nevšímal tak jsem ji zase u něj nechala přes noc a zase nic mužu se zeptat čím to muže být nebo jestli neco nedělám špatně nebo v čem muže být problem??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.12.2010 13:14 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: ololp
Je to jednoduché, samice nemá "chuť" na páření. Nech je cca měsíc bez sebemenšího kontaktu a uvidíš, jak se na sebe po této době odluky vrhnou :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.12.2010 12:09 ololp – Páření
Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám samca a samici chameleona jemenského. Každý bydlí ve svém dostatečně velkém teráriu. Před čtvrt rokem sem pustil samici za samcem a došlo k páření, samice byla oplodněna a snesla vejce. Když sem to před týdnem zkoušel znovu byla samice agresivní a celkem škaredě se poprali. Dokonce i když oba chameleony vytáhnu ven na sedačku ( dělal sem to tak i dřív a nikdy nebyl problém chameleoni kolem sebe lezli bez jakýchkoliv problémů ) tak samice začne být velice agresivní a to i tak že pokousala i me. Nevíte někdo co by to mohlo znamenat??? předem děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 403x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/383-pareni