Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2022 20:29 A Muž Rex [103] - Administrátor – TOPování prezentací a navýšení prostoru pro fotky
Přicházíme s novou službou a tou je TOPování prezentací. Každý, kdo má u nás prezentaci, si ji může tzv. TOPovat a to na adrese terarka.net/admin.php…
TOPované prezentace se zobrazují na hlavní stránce našeho webu v levém sloupci a také v sekci Prezentaci v horní části nad běžným výpisem prezentací.
Jedná se o prémiovou službu, kterou si lze objednat za 29 Kč na týden (jednorázová platba bez automatické obnovy). Je možné si rovnou předplatit více týdnů dopředu. Stejnou prezentaci lze topovat i víckrát, seznam prezentací se řadí dle počtu TOPů.
Můžete tak snadno zviditelnit svoji prezentaci a přilákat k ní více návštěvníků.
Na stejné stránce si můžete zaplatit větší prostor pro fotky u všech Vašich prezentací.
Příspěvky za tyto nadstandardní služby budou použity pro zajištění chodu a dalšího rozvoje tohoto webu.
Obě tyto služby jsou nadstandardní a pouze pro uživatele, kteří o ně mají zájem. Všechny stávající služby našeho webu zůstávají zcela zdarma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.01.2022 20:01 A Muž Rex [103] - Administrátor – Nová administrace fotek
Nasadil jsem modernější způsob nahrávání fotek do prezentací. Potěší to hlavně ty z vás, kdo nahrávají fotky přes mobil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.12.2021 09:29 A Muž Rex [103] - AdministrátorRe: Landvir
Nemáš zač, pár drobných vylepšení ještě bude přibývat. Nyní jsem upravil zvýraznění komentářů u prezentací. Nově jsou komentáře od autora prezentace zvýrazněny černou svislou čarou mezi levým sloupcem a komentářem. Tím mají samotné komentáře jednotnou barvu pozadí a lze si je přes ně přejížděním myši zvýšit kontrast pro lepší čtení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.12.2021 19:47 R Muž Landvir [228] - JeštěřiRe: Rex
Super Rexi, díky moc palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.12.2021 10:41 A Muž Rex [103] - Administrátor – Sdílení na Facebook
Upravil jsem masku editace prezentace tak, aby byl výraznější odkaz na výslednou prezentaci a hned pod ním možnost sdílet tuto prezentaci na Facebook. Stejné tlačítko jsem dal i do samotných prezentací. Je to naše tlačítko, které není na pozadí nijak napevno svázané s Facebookem, takže případný výpadek Facebooku náš web nijak neovlivní (na rozdíl od jiných webů, které používají přímo tlačítka od Facebooku). Do editace prezentace jsem taky přidal odkazy s obrázky našich dalších webů pro možnost prezentací jiných domácích mazlíčků na našich ostatních webech.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce • Zobrazeno 18492x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/4