Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.01.2020 22:13 A Muž Rex [98] - Administrátor – Nová navigace
Zjednodušil jsem hlavní menu a zpřehlednil navigaci. Věřím, že se vám bude nové uspořádání líbit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.12.2019 15:21 A Muž Rex [98] - Administrátor – Fotky v HD
V diskuzním fóru se nově ukládají přiložené fotografie i v původním rozlišení. U každého náhledu nově nahrané fotky je vpravo nahoře ikonka HD. Pokud na ní kliknete, uvidíte fotku v původním vysokém rozlišení. Pokud kliknete kamkoli jinam na náhled fotky, uvidíte ji zvětšenou jako dosud. Udělali jsme to takto záměrně, pokud by někomu vadil větší přenos dat (třeba přes mobil). Věřím, že se bude novinka líbit a větší detaily pomohou rychleji vyřešit dotazy ve fóru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.11.2019 21:45 A Muž Rex [98] - Administrátor – Videa a fotky
Odstranili jsme limity v počtu nahrávaných videí k prezentacím. Nyní máte naprostou svobodu v tom, kolik videí ke svým prezentacím nahrajete. Těšíme se na vaše zajímavá videa. Zároveň jsme odstranili některé již zbytečné limity. Navýšili jsme i prostor pro fotky k prezentacím. Ten se odvíjí od vaší aktivity. Původně byl základ 25 MB (+ 500 kB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 500 MB, nyní je základ 150 MB (+ 5 MB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 1000 MB. Neváhejte proto a nahrávejte další zajímavé fotky do svých prezentací.

Zpět na obsah sekce Přidat příspěvek • Zobrazeno 18410x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/4-pripominky-ke-strankam