Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2017 22:56 R Muž fajfmen @ [721] - JeštěřiRe: knížka
Pár by jich i bylo - s Pogonou jsme před léty několik recenzí udělali, na webu jsou dodnes k dohledání, vesměs šlo o knihy z vlastních peněz zakoupené a důkladně pročtené... Já třeba už 20 let nechovám hady a nikdy nechoval (ani to nemám v plánu) žabky pralesničky. Přesto jsem za knihy a příručky o nich vyházel majlant abych zde dokázal slušně poradit...
Chceš recenzi na knihu? Kup si ji a pak sepiš své dojmy z ní ;-) . Nic ve zlém, fakt se do Tebe nenavážím, za tvorbu těchhle stránek ale není nikdo placený - všichni přispíváme ve svém volném čase zadarmo ;-) - a když do toho půjdeš taky (a chytne to další lidi), za chvíli tu bude recenzí hromada...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2017 17:35 A Muž Rex @ [93] - AdministrátorRe: knížka
Ahoj, bohužel takové knížky nemáme k dispozici. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2017 09:40 knížka - Administrátor – knížka
Ahoj, jsou tu lidé co by take ocenili knizky o chovu zvirat nejen s fotkami ze zajeti, ale i z prirody a treba vtipnými historkami od hovatelu. Nebo jestli neco tajyho je tak mi napiste odkaz do sprav a taky prosim piste jestli se vam napad libi. Omlouvam se ze je to v tom to vlaknu nevedela jsem kam to jinam dat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2017 20:04 A Muž Rex @ [93] - AdministrátorRe: Nessy
Teoreticky by to šlo, ale nemohla by pak být vedle grafu tabulka hodnot. Navíc můžeš mít spolu zvířata s hodně odlišnými vahami a pak byl graf dost nečitelný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2017 17:21 Žena Nessy @ [123] - Ještěři – grafy
Trochu mi překáží měřící grafy - když mám v prezentaci x zvířat, je toho moc. Proč nemůžu mít jeden graf na váhu, druhý na délku a barevně rozlišená zvířata?

Zpět na obsah sekce Přidat příspěvek • Zobrazeno 18307x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/4-pripominky-ke-strankam