Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

nemoc krecka?

 

NápovědaFórum » Hlodavci » Nemoci 

+ přidat příspěvek
nemoc krecka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 13:25 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – Křečkova nožka..
Dobry den, rada bych se zeptala na jednu vec-u meho krecka jsem narazila na predni nožku kterou ma cervenou a mirne oteklou primo v jeho "svalu" nevite co s tim?? je mozne ze je to zpusobeno kolotocem ktery nema plne dno a mu tak propadavaji nozky.. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 21:30 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – Re: Pogona
Bohuzel tato zkusenost s prujmem u krecka byla smrtelna.. :-( tak jsem chtela vedet cim tohle mohlo byt zpusobeno..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 20:54 R Muž Pogona [762] - Ještěři
jak jsem psal, moc křečkům nerozumím, ale zkusil bych seno - možná jim chybí vláknina. Na čas bych vysadil mrkev, jablka - vše co obsahuje cukry a vodu. Ale třeba se pletu,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 16:58 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – nemoc krecka?
Co znamena u krecka prujem? Tento prujem nadmiru zapacha..

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 266x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/413-nemoc-krecka