Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Jakého hada do térária

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Jakého hada do térária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2014 21:58 cakyc Re: emmik
ahoj já bych doporučil užovku červenou ale zajistivat dvířka jsou to mistři na utěk :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 03:39 Kahy
No, hada jsis vybrala hezkého, ale osobně bych ti ji nedoporučil, stromoví hadi bývjí bojácní a často kousaví, což vzhledem k tvé bázni nebude to pravé ořechové ;-) .To tvé terárko by se spíše hodilo položit než nechat stát, ty rozměry jsou pro hady dost nešťastné, terárium s takovými rozměry se hodí spíše pro Felsumy. Osobně bych ti mohl doporučit korálovky, více méně všechny jsou bezproblémové, nebo prostě užovku červenou popř pruhovanou. A to, že někde napíšou že zvíře je náročné na chov ještě neznamená, že jej nemůžeš chovat! Stačí, když jim připravíš vhodné podmínky a budeš se jim věnovat, to mi nepřipadá jako takový problém, v dnešní době můžeš chovat cokoliv:) Jak říkám, ideální by bylo položit to terárium na ležato a věc je vyřízena:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 15:01 emmik – Jakého hada do térária
ahoj,
umřela nám chamelenice... už byla stará. Teď po ní mám doma terárko o velikosti 40x40x80cm. Už jsme měli doma soustu zvířat, ale ještě né hada. Bojím se hadů, ale moc se mi líbí a chtěla bych tento strach odstranit tím, že si jednoho pořídím :-) . Hodí se do terárka s takovými rozměry nějaký had? co jsem hledala v knížce, tak jsem našla Opheodrys aestivus, ale ten je asi hodně náročný na chov. V hadech se zatím vůbec neviznám, tak mohl by mi někdo poradit? Chtěla bych nějaké o menších rozměrech. Předem děkuji za reakce ano

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 414x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/418-jakeho-hada-do-teraria