Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

krecci a seno..

 

NápovědaFórum » Hlodavci » Chov 

+ přidat příspěvek
krecci a seno..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2011 21:17 dan999
mno to byl taký žebinec s "hnedou" vodou s přerostlým javským mechem atd. bez rybiček! :-D jinak, ona mi utekla, nevím jak se jí tam podařilo spadnout, ale držela se záclony...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2011 14:05 Alex Re: dan999
Akvarku? to jí mněl navolno a zahučel k ribičkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 12:23 dan999
jestli žiije, chová se normálně tak bych nevidel problém ;-) taky se mi jednou křečice toppila v akvárku a držela se jen záclony, ale probudila me a já ji zahříval (byla uplne studená) nakonech přežila :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 12:15 Alex – Utěk křečka a kočka
Ahojky nevim jesli sem to patří mám křečky jeden je sameček zlatí-sirský a samička je druh křečka strakateho mirně agrsivní vuči samečkoví.Eliška křeček mně má utikací nalai parkrát chtěla utecí z klece a tak sme jí dali do boxu pro hlodavce ráno dnes vedvě hodini nechápu jak to udělal ale zboxu utekla a chitla jí čiča a držela jí tlamne ještě stěstí že sem bil zhuru a slišel sem řev šílení a diš sem viděl čiču a papuli její křečka hned sem šel zachránit křečka od čičinky papulky.Musel sem hnet zasáhnout abi jí pustíla čičinka a ona jí pustit nechtěla křečka musel sem chitnout čiču na hože zakuží a otevřela papuli a pustila křečka křeček spadl nazem a chtěl trtnout zaskýn nakonec sem ho vzal a dal do velkyho upraveneho akvarijá abi nigdi křeček neuteklkřeček je pořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 03:18 Kahy
S tím bohužel nic neuděláš, i kdyby bylo v jeslích tak ho vytahají a roztahají, jediná rada je nedávat jim seno, křeček neni kralik aby žral seno, pokud ho ma v pelechu tak hrozi že ostre stonky mu poraní oči a prach z něj ho bude dráždit. Na podestýlku jsou vhodé hobliny, nebo klidně i bukové štěpky, jako krmeni bohatě postači běžně prodávané granule a různé tyčinky na ohlodávání + jednou za čas zelenina nebo čerstvé májíčky, ale opatrně ať se nenafouknou a nepochcipaji, s im zelenym fakt opatrně, hlavně jak nejsou zvykli, ale jak řikam, seno ee:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 17:10 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – Re: Jirka
no u me je to spis tak ze je roztahany po celem akvarku a v pelisku neni nic. Neexistuje neco do ceho by se to "zavrelo" a oni jen okousavali?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.02.2011 16:52 Muž Jirka [45] - Ještěři
Křečci si ho roztahají vždycky...udělají si pelech :-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 16:42 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – krecci a seno..
Mam takovy dotaz - do ceho davate krecikum seno aby ho neroztahali?? :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 319x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/421-krecci-a-seno