Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

pohlaví

 

NápovědaFórum » Želvy » Rozmnožování 

+ přidat příspěvek
pohlaví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2014 07:54 Muž VVV [21] - Želvy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.04.2014 21:44 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: batka
Vypadá to na samičky, v téhle velikosti už by se druhotné pohlavní znaky samců měly rozvíjet - ti mají podstatně delší ocásky s kloakou hodně vzdálenou od okraje karapaxu, špičatější čumáčky, gracilnější postavu a v dospělosti výrazně prodloužené drápy předních končetin.

Náš Vilík je teď asi stejně vzrostlý jako Tvá větší želvička, v mé prezentaci ve složce Plastrony si můžeš determinační znaky porovnat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2014 20:12 Žena batka [4] - Želvy
Zdravíčko (: 12.7.2013 jsem si pořídila želvíky (: Želvu nádhernou (větší, 11cm) a želvu žlutolící (menší, 9cm). Dalo by se už u nich poznat jakého jsou pohlaví? batkacz.rajce.idnes.cz/… Pokud by byla potřeba vyfotit určité části podrobněji, ráda vyfotím (: Děkuju za pomoc pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2011 20:44 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: allysh
Tak jedna samička je to určitě, ten "sameček" je zatím malý a není to úplně jednoznačné, ale klonil bych se k němu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2011 17:42 Žena allysh [0] - ŽelvyRe: Pogona
takže myslíš, že teda je to opravdu párek? noo tak, to je překvápko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2011 16:19 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Lolek je kluk, ale ten Bolek je vlastně Bolkyně :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2011 14:40 Žena allysh [0] - Želvy – pohlaví
zdravím, pokusil by se někdo u mě ve fotkách v prezentaci podívat, jakého pohlaví jsou moje želvy? já typuju, že ta starší (bolek) bude samice, a mladší (lolek)bude možná samec -u toho bohužel hraje roli ještě věk, tak to nebude jisté..děkuji za rady ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 260x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/443-pohlavi