Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Váha morčat

 

NápovědaFórum » Hlodavci » Chov 

+ přidat příspěvek
Váha morčat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2012 18:14 Katri102 Re: eliska
Zkus mu dávat I víc ovoce,taky mám morče které bylo tlusté..A ted je Hubené(Normal) A zdravé :) záleží jak krmíš a čim..:) udělej mu ovocnozeleninový salátek...okurku s jablkem nakrájej na kostičky a můžeš mu/jí to dávat jako ňamku :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 22:26 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: fajfmen
Jop je v pohode, beha za vsetkym, ale krmim ho striekackou, je s jednou mojou samickou, a ta ho pekne zvada, uz zacina jest aj ine veci, ale ma uz dake dva tyzdne. Inak krmim actimelom, vyzivou, kravskym mliekom nie a kozy uz nemam. Inak ani kojacu kralicicu, ta moja by ho udupala, je trochu moc akcne a vsade sa pcha.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 22:14 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: . : Hunter : .
Pokus se to mrně podstrčit nějaké kojící ramlici (samičce králíka). Kdyby to neklaplo, nauč je na kozí mléko nebo Tatru, běžné kravské z obchodu je bohužel natolik zbaveno výživných látek (kvůli tlouštíkům, co chtějí hubnout při cpaní se a sezení na pr...), že je to vlastně už jen vápenitá voda.
Každopádně hodně malé mládě by mělo být mlékem krmeno min. každé tři hodiny. Výhodou je, že morčecí miminka jsou téměř soběstačná už krátce po narození, podobně jako tuzemští malí zajíčci, takže je úspěšnost umělého odchovu daleko vyšší, než např. u králíčků, koťátek či štěňat :-)
Budu držet palce :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 14:48 Muž Hunter [100] - Želvy
čaute,ako sa mám postarať o morča, ktoré prišlo o mamu ? Má cca týždeň, dva. Boli najprv dva ale jedno zomrelo, ako často ho treba krmit mliekom, a co mu mám dať ešte jesť, seno, trávu, zeleninu, ovocie, ... myslíte že najhoršie už má za sebov ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2011 16:37 Žena eliska [0]
děkujeme za tipy palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 17:14 katterinecka Re: eliska
www.kralici.cz/… koukni na odstavec "co udělat aby morče zdravě přibralo"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 16:47 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Ahoj Eli, nejsem nějakej profik pres morcata ale taky jsme jich par odchovali kdyz jsem byl menší, vždycky dobře rostli a nejspíš i přibírali když jsme jim dávali normální řepu co se dává třeba králíkům, můžeš to namíchat i se šrotem(tj. pomletý obilí). Vždycky jim to strašně chutnalo ale taky asi záleží na jedincích ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 14:59 Žena eliska [0]
ale bude sice žere ale nepřibírá má moc obrý spalování :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 21:22 Žena katsim [9] - Bezobratlí
Elí nechci nic říkat, ale u něho problém nebude... :-D :) :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 17:18 Žena eliska [0] – Váha morčat
Mám morčátko které je velký žrout a je to miláček rodiny ovšembyl nemocný a zhubnul je již zdravý a doktorka mi řekla že musí přibrat.Nevíta jak ho mám přikrmit? :-O
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 236x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/496-vaha-morcat