Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Gekončík noční - růst

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Gekončík noční - růst
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2011 08:15 Žena Petra123 [18] - JeštěřiRe: Pogona
Dobře. Tak mockrát děkuju ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.04.2011 06:57 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Petra123
Já bych to neřešil, já mám takhle asi 10 ročních gekončíků a jeden je taky tlustší, jiný má hubený ocásek, další je delší, jiný kratší,.....
Pokud žere, pak neměj strach, na fotce nic vidět ( hlavně rachytis ) není.
Prostě je to od přírody menší a hubenější gekončík ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2011 21:42 Žena Petra123 [18] - JeštěřiRe: Pogona
Fotka k příspěvku Dobře, ale ještě mi přijde, že má příliš hubený ocas. Jsem začátečnice, takže všechno strašně kontroluju :-D Ale raději ještě přikládám fotku, snad to půjde alespoň trochu poznat, jestli má ocas hubený nebo akorát. Kdyžtak předem děkuji za rady :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2011 16:14 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Petra123
Je to jako u lidí, nědo v 15ti letech měří 150cm, jiný 170cm,...... je to dáno geneticky, dispozicemi rodičů, příjmem potravy, pohlavím, aktivitou,.....takže na Tvou otázku neexistuje odpověď, prostě to tak je,.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2011 21:51 Žena Petra123 [18] - Ještěři – Gekončík noční - růst
Ahoj.

5.3.2011 jsem si z teraristické burzy přinesla dvě samice gekončíka nočního. Každá je od jiného chovatele. Když jsem si je přinesla byly obě přibližně stejně velké, ale teď se mi zdá, že jedna už je o dost větší než ta druhá, která je drobná a hubená, přesto že žere dobře. Nevěděl by někdo čím to je?

Předem děkuji za odpovědi :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 244x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/502-gekoncik-nocni-rust