Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Rozmnozovani krecka roborovskeho..

 

NápovědaFórum » Hlodavci  

+ přidat příspěvek
Rozmnozovani krecka roborovskeho..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2011 17:04 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – Tezky porod
Dobry den.Mam problem - samicka roboracka mi zacla rano rodit, ale porod je zrejme tezky-uz jsem vydelala 5 mrtvych mladych.. Ale samicka je porad "nafoukla", skoro se nehybe, nezere a ani nepije. Tak jsem ji injekcni strikackou podala takovy vitaminovy drink..Ale co dal nevim... :-( Mate nekdo podobne zkusenosti??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2011 18:43 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: halaly
Nize jsem psala ze i ten posledni malicky umrel-takze uz neni co krmit. Kazdopadne krecky po narozeni neni mozne rucne krmit-jsou hrozne malicke! Jinak tato krecice jiz vychovala krecky-4 malinke v cervnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2011 17:17 Muž halaly [25] - Ještěři
Nechovám křečky, ale podle mě je to tím, že vlastně křečice nemá mateřské pudy. Tím pádem se těch prcků musíš ujat ty. Nevím, jak jsou křečíci po narození velcí, ale aby ti nezhedchli, tak je budeš muset krmit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2011 13:00 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: jarmila58
Tak prave jsem vydelala z domecku posledni mrtve mlade... :-( Samicka vedle nej sedela ale jako kdyby si toho nevsimala... :-((
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2011 08:42 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – Mrtve mladatka
Dobry den, chci se zeptat: Moje samicka mela 6 malych krecku, vsichni byli po porodu nejakou dobu zivi, jenze dalsi den rano jsem vydelala ctyri mrtve a ty dalsi dva byli u ni. A vcera vecer bylo dalsi mrtve. Chci se zeptat co se s tim da delat.. Samicka si postavila hnizdecko pod napajeckou kde teda i porodila a pak po porodu prestehovala mlade do jineho rohu boxu, jenze ti se rozlezli a podle me je neuhlidala a tudiz i umreli. A tak jsem si myslela ze ty dva male uz ohlida. Ale vypada to jako by je nechtela ani hlidat. Kdyz jsem ji vzala kolotoc,litala po boxiku jak splasena a tak jsem ji ho vratila. Ale kolikrat tam treba prisla i s malym a tocila se i s nim... :-( Coz mi prislo toho malyho lito a tak sel kolotoc opet ven. Jinak dnes rano byl ten posledni maly pohozen pod napajeckou a skoro nejevil znamky zivota a az v posledni chvili se mu hybaly nozicky. To uz ale je samicka v drevenem domecku a maleho si nevsima tak jsem ho opatrne vzala pinzetou a dala ho k ni.. Prozatim jsou spolu oba ale nechci aby i to posledni ze sesti umrelo a nevim proc tomu tak je???? Nemate s tim nekdo podobne zkusednosti? Moc dekuji! Jarca
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2011 20:32 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: dan999
prave ze tohle jde tezko dohledat... Tak nevim kdo ma jake zkusenosti...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.04.2011 20:20 dan999
nevím, ja je to u tecchto křečku, ale u džungaru mi sameček celý vrh zabil sežral a rozházel po kleci :( tak jsem jej vždy oddělil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2011 19:31 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – Rozmnozovani krecka roborovskeho..
Dobry vecer, rada bych se chtela zeptat zda po rozmnozeni krecka roborovskeho je nutne dat samecka pryc od samicky? Ma nekdo s timto zkusenosti?? Dekuji Jarca

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 189x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/505-rozmnozovani-krecka-roborovskeho