Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krtásnorůžek lepkavý v teráriu

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Krtásnorůžek lepkavý v teráriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2011 09:35 Muž Syndrom [6] - Hadi
ja vcera pridaval memu hadatku vetev...vzdy to hodim na pulhodky do trouby na 200° a o bakterie a vselijaky zarodky je postarano ano... nicmene nerikam ze ta houba neni pekna;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2011 20:03 Žena zewnice [0] - JeštěřiRe: Onys
děkuji za odpovědi, jsem potěšena...ta houba není ještě velká nemá ani ty "parůžky" ale raší tam něco oranžového a vím že v tom lese, kde jsem vzala ten kořen, tak krásnorůžek hojně roste.... právě že se mi také líbí, jenže jsem měla strach aby to nějak neublížilo chamíkovi... doufám, že poroste dál, když není jedovatá.. jestli vyroste tak vložím fota:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2011 19:26 Muž Onys [3] - JeštěřiRe: zewnice
Jé mít tohle v terárku tak skáču radostí hrozně se mi tahle houba líbí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.04.2011 18:44 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: zewnice
Já bych se toho nebál ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2011 18:36 Žena zewnice [0] - Ještěři – Krtásnorůžek lepkavý v teráriu
Dobrý den, mám dotaz ohledně výše uvedené houby. Donesla jsem si v lesa kořen. Pořádně jsem ho vymyla horkou vodou a vykartáčovala, poté jsem ho dala do terária. Po nějaké době jsem zjistila že z kořenu vyrůstá tato houba. Vím o ní, že je nejedlá, ale není jedovatá. Chtěla bych vědět, zda nemůže vadit chameleonovi, který v teráriu bydlí. Předem děkuji za jakoukoli odpověď a přikládám odkaz na tuto houbu: www.naturfoto.cz/…

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 197x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/508-krtasnoruzek-lepkavy-v-terariu