Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

pokousany Roborovsky krecek

 

NápovědaFórum » Hlodavci » Chov 

+ přidat příspěvek
pokousany Roborovsky krecek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2011 20:00 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Landvir
Obavam se toho ze do rana by mohla byt vic pokousana...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2011 19:59 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Landvir
Jsou koupeni zaroven, ve stejny den oba dva. A mam je od zacatku brezna. Do ted to slo bez problemu. A ted uz vecer spi samicka sama v kolotoci a do domecku ani nejde... Tak nevim?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2011 19:53 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Ahoj nemám sice zkušenosti s těmahle křečkama ale choval jsem džungarský, jak dlouho je máš u sebe?? A máš je ze stejného zverimexu?? U mě se kousali tak 3 dny a pak si na sebe zvykli a ignorovali se..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2011 19:31 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – pokousany Roborovsky krecek
Dobry den, chci se zeptat-dnes rano jsem objevila u svych Roborovskych krecku samicku-dokousanou na zadecku a taky mezi ouskama...Samicka je malinko vetsi nez samecek. Pri pozorovani jsem zjistila ze se trochu nahani a kousaji, ale jeste do vcerejsiho dne bylo vsechno v poradku.. Tak bych je chtela na nejaky cas oddelit,jen bych je zase do budoucna chtela dat k sobe a ne je chovat zvlast. Chci se tedy zeptat kdy nejpozdeji by zase meli prijit k sobe aby se nekousali jeste vic??? Dekuji Jarca

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 124x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/520-pokousany-roborovsky-krecek