Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Pozadí

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2011 21:43 Žena Vini [34] - Savci
Pořídim hned jak to bude zase komplet.. palec :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2011 21:41 Muž krysikmouse [32] Re: Pantherophis
Super :-) tak pořid fotky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2011 21:33 Žena Vini [34] - Savci
já už to mám taky hotové...lepili sme to spolu s tátou normálně sanitárním silikonem a kameny jsme vlepovali přímo do terária a k tomu jsou tam dva kameny jako vyvýšeniny a vypdadá to moc pěkně..do zítra to nechám zatvrdout a pak tam všechno pěkně nastěhuju... potlesk :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2011 20:45 Muž krysikmouse [32]
Pantherophis napsala: Ahoj, prosím vás chtěla bych se zeptat...když bych chtěla udělat pozadí z kamene, jaké lepidlo je na to dobré??? prosím o radu.. :-O :-) máme doma nějaký lepidlo na porcelán a potom lepidlo na dlažbu..nebo by to chtělo něco special? :-|

Ahoj. Já jsem lepil bridlici na sklo a lepil sjem to pattexem co prodávaj v kartuši, podobně jako silikon. drží to dobře. Teda ale udelal jsem to celkem hodně težký a málem se mi to tam pak nepodařilo dostat :-) Aby se to dalo případně nekdy sundat, i když to je asi zbytečný .. tak jsem si nechal u sklenáře uříznout sklo o 1cm menčí než zadní strana terárka a pekne na stole jsem vrsvil a překládal přes sebe přidlici aby to bylo souvislé a pokud možno nebyly moc mezery. Nejdřív jsm to poskládal bez lepení abych videl jaký kusy a jak mám dát potom jsem postupne každej kámen lepil na sklo až z toho vzniknul výtvor. To jsem nechal týden pořádně vytvrdit a pak sjem celou stěnu vzal a silikonem přibodnul na zadní stěnu terárka . Jak to dopadlo uvifíš v mojí prezentaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2011 16:39 Žena Vini [34] - Savci
jo tak moc dík za radu..:) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2011 16:39 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Pantherophis
Určitě by to šlo akaristickým silikonem nebo někdo na to použil pattex a já mám dobré zkušenosti s mamut-em ten udrží všechno ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2011 16:29 Žena Vini [34] - Savci – Pozadí z kamene
Ahoj, prosím vás chtěla bych se zeptat...když bych chtěla udělat pozadí z kamene, jaké lepidlo je na to dobré??? prosím o radu.. :-O :-) máme doma nějaký lepidlo na porcelán a potom lepidlo na dlažbu..nebo by to chtělo něco special? :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2011 17:07 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Jurys
Zkus Eprokit (dřív se to jmenovalo Eprosin). Napatláš to špachtlí na sklo, zasypeš hrubším suchým pískem, utemuješ, necháš do druhého dne uležet - a je hotovo. A drží to jak deset čertů ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2011 23:55 Muž jammes [12] - JeštěřiRe: Jurys
Epoxy je dobrý, odolává vodě, pozadí natřené epoxy se používá do akvárek. Když dodržíš postup tak je to nezávadný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2011 21:47 Jurys
Děkuji děkuji moc!!!!! Zejtra se na to vrhnu!!!! potlesk potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.05.2011 14:50 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Jurys
Natři 2-3 tenké vrstvy flexi lepidla tak ať zkopíruješ ten tvar polistyrenu,tím se ti to zpevní a pak 2-3 vrstvy laku(s atestem na dětské hračky) a každej nátěr posyp pískem,ale záleží na tobě jakej chceš aby to mělo konečnej vzhled....místo laku se dá použít pevnější a odolnější epoxy ale s tím já nemám zkušenost a údajně se s tím i špatně dělá...ale ten návod co jsem ti popsal tak tak jsem to dělal já a jsem spokojen a pevné to je dost....ale určitě by to neodolalo vetšímu náporu vody!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2011 12:11 Jurys – Pozadí
je mi jasné že to zde už bylo pravdpodobne 1000x ale nak se zde nemohu zorientovat.Vyrábím si pozadí do terarka pro hada mam tam už vymodelovaný polistyren do požadovaného tvaru ale nevím čím to napajcovat natřít atd prosím o radu nebo případný odkaz děkujhi všem!!!!!!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 755x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/531-pozadi