Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Užovka červená a voda

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Užovka červená a voda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 20:22 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: tony
Užovka není jako ty, že se před spaním vysleče ;-) smich

Užovky se jako mláďata svlíkají cca co měsíc, a čím jsou starší tím se interval mezi svleky prodlužuje (dospělé kusy klidně i jen jednou ročně)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 16:40 tony – užovka
chtěl jsem se zeptat,jestli je normální že se my za tyden ješte nesvlékla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2011 06:32 Žena Vini [34] - SavciRe: poklad
Fajn, budu jí věřit protože si myslím že opravdu není hloupá...:-D :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.05.2011 23:06 Žena poklad [8] - HadiRe: JohnyV
Koupat jí nemusíš, zvíře není hloupé a ví samo, co je pro něj dobré. Naší červenou užovku jsem nikdy v misce s vodou neviděla, ale čtyřpruhá tam bývá dost pravidelně - hlavně po žraní. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2011 19:50 Žena Vini [34] - Savci – Užovka červená a voda
Ahoj lidi, chtěla jsem se zeptat, jestli je dobré užovku koupat nebo je lepší když se vyráchá ve své nádobě v terárku...(ta moje se ale ještě nevykoupala) a pokud je pro ně koupání nějakým způsobem dobré, jak s tím začít když na to není zvyklá??? :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 132x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/536-uzovka-cervena-a-voda