Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Vážně super videa!

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Vážně super videa!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2011 20:46 Muž Felix [752] - JeštěřiRe: jarmila58
Ne ne, to je něco úplně odlišného :-). Alex má prostě svůj blog a dělá si jej podle svého. To je o svobodě slova atp. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.06.2011 20:28 Muž Felix [752] - Ještěři
Pogona: Jasně :-D . Mě se taky líbilo, když jsem třeba videjko s Bublíkem pasoucím se na Sokoláku našel před časem i na nějakém japonském (!) zvířátkovém webu. Ať si to používá kdo chce jak chce a šíří podle libosti, proto jsem to na net taky dal. Pro radost i možnou inspiraci všem, kdo se o zvířátka zajímají.
Co mi ovšem vadí je, že mi ten kdosi zablokoval k mojí vlastní práci přístup. A to už mi v pořádku fakt nepřipadá. To je jako kdyby se např. Rex najednou nemohl přihlásit k rybickam, terarkum ad. Rozsahem a prací nesouměřitelné, v principu už ale o tomtéž ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2011 20:27 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: fajfmen
Hmm.. tak nevim ale myslim ze se jedna o tohle: mazlci-alex.blogspot.com/ coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.06.2011 20:35 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: fajfmen
Jéééé, já chcu taky otroka co mi bude spravovat videa a vystavovat je na netu a dělat je známá po celém světě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2011 19:31 Muž Felix [752] - Ještěři – Vážně super videa!
Přátelé, mrkněte na to: wn.com/… (marobudus je/byl můj youtubkový nick, zmíněné stránky s mými videi jsem ale jaksi nezaložil...)
Bublísek, Rudolf, Muf, Pruhovaná a další. Někdo mi prostě šlohnul (a to doslova a se vším všudy!) kompletní účet youtube. Zmíněná videa najdete mj. i na STREAM.CZ, kam jsem je taky nedal (i když jsem rád, že se např. Bublís díky tomu stává "celoplanetárně" populárním). Bohužel se ale k youtube náhle nemohu přihlásit a mé heslo je z ničeho nic neplatné (prý - účet patří jinému bla bla bla...). Super.
Dobrej fór,co?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 121x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/562-vazne-super-videa