Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Jen otázečka ohledně Agam v.

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Jen otázečka ohledně Agam v.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2011 21:03 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: wizz
Udělěj to jen tak aby neprášil....pokud je prašný mívají agamy potom problémy s očima ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2011 18:52 wizz
Jen se chci ještě zeptat jestli musim ten písek opláchnout víckrát aby se zbavil bordelu,nebo stačí jednou??? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2011 12:17 wizz – děkuju
Děkuju vám.To je dobrá správa :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2011 19:05 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: wizz
Já nic jinýho ani nepoužívám, desinfikovat není třeba. Když mám chuť jen ho propláchnu na zahradě, jinak z betonky rovnou do terárka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2011 18:33 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: wizz
Jasně, že ho tam můžeš dát ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2011 18:26 wizz – Jen otázečka ohledně Agam v.
Dobrý den chtěl bych se zeptat ohledne agam vousatých.Smím jim dát do terárka i običejní písek když ho umeju nebo se musí dezinfikovat apod.Já ho pro jistotu koupil ;-) ale chtěl jsem se jen zeptat.Děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 78x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/598-jen-otazecka-ohledne-agam-v