Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Křeček džungarský a roborovský v jedné kleci

 

NápovědaFórum » Hlodavci  

+ přidat příspěvek
Křeček džungarský a roborovský v jedné kleci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2015 22:44 Muž maty [15] - JeštěřiRe: NyanBunny
Samičce to určitě vadit nebude :-) je to samotářský druh ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2015 11:13 NyanBunny – B.
Pro tři samičky si myslím, nemám terárko dost velké.. Koupil jsem si tedy samičku a ASI samičku(v zooshopu nevěděli). ASI samičku jsem pomocí internetu identifikoval jako samce, takže jsem ho byl dnes vrátit. Ve výsledku mám v terárku osamocenou samičku a pokud jí to nevadí, tak ani mně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2015 17:37 Sofča – jo
no vybrala bych si radši samičky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2015 14:17 Muž alterationx [82] Re: jarmila58
tak samci sa stopro pozabíjajú, kedysi sme mali doma dvoch škrečkov samcov a to bol masaker, samice to možno spolu zvládnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2015 02:20 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: NyanBunny
Proč zrovna třikrát samec či samice?? Myslím si že se začnou v takovém počtu brzy kousat a bojovat mezi sebou a budeš musete je rozdělit. Ale uvidíš, poznáš a pochopíš.. Hodně štěstí s chovem! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2015 11:28 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: NyanBunny
samičky by som radšej volil ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 15:37 NyanBunny – Křeček džungarský
V místním zverimexu mi zadarmo vezmou cokoliv, ale máte pravdu, raději se do rozmnožování pouštět nebudu. Děkuji mnohokrát. ano Teď už zbývá pouze rozhodnout se mezi pohlavím. Třikrát samec či samice?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.10.2015 10:10 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: NyanBunny
zverimexy mladé tak často zas neberú, majú svojich dodávateľov, na to sa spoliehať je dosť naivné, druhé vec, samičku na živote to ohrozovať bude, výrazne jej to skráti život. Akvárko prikryť pletivom, alebo spraviť kryt pol na pol, na polovicu pletivo a polovicu plnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2015 21:36 NyanBunny – Křečík džungarský
Děkuji Vám. Ano, terárko už jsem objednal, teď jen nevím, 8)Zda-li ho zakryji sklem a nebo pletivem? Mohl bych jim tam bez problému svítit i přes noc. Rozmnožování mi nevadí, pokud by matce nehrozilo nebezpečí na životu.., a mladé bych po čase dal do zverimexu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2015 01:04 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: NyanBunny
určite zožen rovnaké pohlavie a môžu byť aj viacerí, džungaráci zvládnu aj chladnejšie obdobie, ale to radšej zaobstaraj terárko, žeby im tam tak neťahalo, ak budú mať žiarovku len cez deň, tak radšej vôbec, to by boli veľké výkyvy teplot v zime ... je to skrečík, skrečok je napr. sýrsky...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2015 21:48 Muž Pasyok [37] Re: NyanBunny
V prvom rade malá poznámka, ak budú pokope 2-3, tak je len otázkou času, kedy ich počet bude výrazne narastať. Takže je potrebné premyslieť, ako sa bude prerieďovať počet. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2015 21:32 NyanBunny – Křečík džungarský
Fotka k příspěvku Ahojte, už delší dobu mám v plánu pořídit si Křečíka džungarského (do poličky v úrovni hrudi - foto) a měl bych pár dotazů, budu velmi vděčný za Vaše rady a reakce. 1)Bude-li od narození zvyklý na společnost dalších křečíků, mohu jich mít pohromadě víc(2-3ks)? 2)Jaké pohlaví? 3)Pokud ne, existuje jiný hlodavec/savec stejných rozměrů, který by mohl být s ním? 4)V pokoji mám nonstop pootevřené okno pro čerstvý vzduch, takže tu mám přes zimu dost chladno, hlavně v noci, snese to? 5)Je lepší klec či terárium? 6)Bude-li mít dostatek skrýší, mohu mu tam nějakou část dne svítit nenásilnou žárovkou(14W teplá)? 7) Je to Křečík nebo Křeček?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 09:01 kejti
Velakrat sa neznesú sa ani dva skrecky dzungarske, nerobi to dobrotu. Tak ale treba skusit, a ked by sa zacali bit tak oddelit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.08.2012 16:57 Petra Re: Verčák
Verčák napsala: můžou výt dva samci křečka roborovského chováni spolu v jednom terárku/kleci (máme rozměry cca 50 na 30 na 25)? nepozabíjí se?:-) nechceme totiž dokupovat k tomu jednomu samci samici, protože nechceme mladé.. :-)
pokud jsou spolu od mala(sourozenci) a nebudou mít u sebe holku, neměl by to být problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 16:55 Petra Re: petastastna
Džungaráci jsou víc agrsevní. Nebude to dělat dobrotu
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.10.2011 18:40 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Verčák
U roboracku by to nemel byt problem ale hodne zalezi jakou maji ti samecci povahu...chce to sledovat. Pokud jsou spolu od narozeni tak treba problem ani nebude... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2011 18:24 Žena Verčák [112] - Ještěři
můžou výt dva samci křečka roborovského chováni spolu v jednom terárku/kleci (máme rozměry cca 50 na 30 na 25)? nepozabíjí se?:-) nechceme totiž dokupovat k tomu jednomu samci samici, protože nechceme mladé.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 16:45 Žena petastastna [4] - HlodavciRe: jarmila58
jen tak, nechci aby byla Fionka sama a taky protože sem chtěla zkusit nějaký jiný křečky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 16:33 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: petastastna
A oni nekde maji malinky nebo proc jsi se najednou rozhodla pro roborovskyho??? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 15:48 Žena petastastna [4] - HlodavciRe: jarmila58
no to určitě, když budou oba mírumilovní tak by to třeba šlo, ale riskovat to nebudu asi ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 15:01 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: . : Hunter : .
Ono je to taky individulani a zalezi na povaze krecka... .-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 14:30 Muž Hunter [100] - Želvy
u nás v chovpreodukte ich maju do kopy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 12:09 Žena petastastna [4] - HlodavciRe: Utahraptor
dobře, děkuju za radu ;) nebudu to dělat, jen mě to napadlo tak sem se ptala ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.09.2011 11:51 Žena Utahraptor [4] - ŽelvyRe: petastastna
Neriskovala bych to, oni se křečíci nezdají, ale zabíjet umí. Může záležet na individualitě konkrétních jedinců, ale já bych to opravdu nezkoušela.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 11:07 Žena petastastna [4] - Hlodavci – Křeček džungarský a roborovský v jedné kleci
Ahojky, mám dotaz jestli je možné mít křečíka džungarského a roborovského v jedné kleci? Kdyby to byli dvě samičky, snesli by se? Jen nápad :)
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 284x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/608-krecek-dzungarsky-a-roborovsky-v-jedne-kleci