Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama zalezlá v rohu vyhrabaná díra a je malátná

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Agama zalezlá v rohu vyhrabaná díra a je malátná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 15:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Pepíček
Pokud je opravdu hodně "malátná" nechce žrát a je zalezlá ( a před utěkem toto nebylo ), mohlo ji něco "zavalit" a mohlo by se jednat o nějaké vnitřní zranění, příp. úraz. Pořádně prohlídni, zda může bezbolestně hýbat všemi končetinami, hlídej stolici ( aby se v ním neobjevila krev ).
Vnitřní zranění je prevít a de-facto se proti němu nedá bojovat, leda bys vzal agamu někam na kliniku,......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 14:26 Muž Pepíček [0] - JeštěřiRe: Pogona
žádná další domací zvířata krom agamy nemám , UV-B REPTI-GLO 10.0 compact 26W ,plus 50w výhřevná ,minerály podávám ,vel teraria jest 50x50x170 ,nevím doposavaď byla vpořádku ,dostává zeleninu,ovoce ,vše co se dá ...cvrčky,sarančata ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 14:06 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Pepíček
Jelikož neznáme chovné podmínky ( velikost terária, zdroj UVB, zda podáváš minerály, další domácí zvířata atp. ), pak poradit nemůžeme.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2011 13:52 Muž Pepíček [0] - Ještěři – Agama zalezlá v rohu vyhrabaná díra a je malátná
Ahoj potřebuju radu ,mám téměř skoro roční agamu vousatou je to tři dni co mi utekla našel jsem ji až po 24 hodinách na parketách pod skříní ,byla zalezlá ...od té doby co jsem ji dal do terarka je taková malátná ,bez energie je zalezlá skoro pořád v rohu ve vyhrabané jámě ,...neví někdo co s ní může být .Děkuji za rady sad sad sad

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 51x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/629-agama-zalezla-v-rohu-vyhrabana-dira-a-je-malatna