Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Potřebuji pomoct

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Potřebuji pomoct
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 16:08 Muž Peerwulf [0] - Hadi
NO, dneska jsem se byl poradit v drogerii a neporadili mi nic, celkem mně to se...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 21:50 Žena Verčák [112] - Ještěři
no ono jsem to nenatírala já ale přítel, ale klidně vyfotím jak to nastálo drží vodu :-D je fakt ale že je divné že to epoxy nedrží :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 20:30 Muž Peerwulf [0] - HadiRe: HammerJoe
Jj, všechno je to děláno epoxy1200. a nějakej epoxydovej lak by to nezvládl?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 19:57 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Peerwulf
A ten bazének jsi taky udělal z epoxy ? Protože to moc nechápu kdyby jsi ho udělal taky z epoxy 3 vrstvy tak ti to nemůže propustit vodu,samozřejmě musíš neutralizovat.....s tím lakem nevim nevim.....nemyslím si že by ti lak udržel nastálo vodu,kdežto epoxy ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 15:40 Muž Peerwulf [0] - HadiRe: Verčák
A ten bezbarvý lak pak není závadný jo? kolik vrstev bych ho pak měl dát? a Mohla bys mi napsat značku jakou jsi použila? to je celkem jednoduché řešení, jen aby to fungovalo no.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 14:52 Žena Verčák [112] - Ještěři
a máš ten bazén vytahovací? Myslím kvůli čistění jestli ho tam máš na pevno bude se ti blbě měnit voda.. :-) Ale na to jsi asi myslel ;-) já to vyřešila tak, že jsem koupila takovou tu keramickou hlínu co nepotřebuje vypalovat v peci, uválela jsem si placku vytvarovala přesně podle tvaru bazénku, nechala v tom tvaru uschnout, nabarvila nezávadnou barvou a nakonec aby to nepropouštělo vodu několik vrstev bezbarvého laku :-) Vodu drží naprosto skvěle.
No ale jelikož chceš aby byl vidět ten povrch co jsi vytvořil pomocí písku a pryskyřice tak hlína nebude to pravé ořechové :-) Ale ten bezbarvý lak zkusit můžeš, myslím, že ti to tvoji strukturu povrchu nijak nenaruší :-) (Raději první vyzkoušej na nějakém úlomku nebo tak něco ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2011 14:18 Muž Peerwulf [0] - Hadi – Potřebuji pomoct
Zdravím, udělal jsem si nové terárium ve skříni tak, že jsem ho vylepil polyšem, vypálil vzory a z epoxidu a písku jsem udělal povrch. vypadá to úžasně, jenže jsem tímhle zbůsobem udělal i velké koryto jako bazén pro hady a nenapadlo mne, že přes polyš voda směle teče. (debil no). Potřeboval byhc prosím poradit, jak mám povrch toho bazénku upravit tak,a by přes něj netekla voda, ale aby byl vidět pořád povrchy jak mám udělaný a hlavně aby se z toho dalo pít.

Děkuji moc za rady.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 89x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/647-potrebuji-pomoct