Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

krmení gekončíků

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
krmení gekončíků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2011 18:35 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Zdenek
Čaki má cca rok a 4 měsíce :-) hledej třeba někde najdeš kus volný :-) já mám terárko 80*50*50 a myslím že by mu to stačilo i když ještě povyroste, ale já mám prostoru v pokoji na tři obrosvké terárka tak bude mít větší :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 22:23 Zdenek – agama
Tak to video je hodne husty :) ...ty agamy jsou fakt kouzelny...Kolik jí je? Ja o ni uz dost dlouho premyslim...Ale nemam asi prostory pro terarium :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 19:13 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: krysikmouse
ona z toho gauče skáče každý den.. :-) jednou mi takle vyskočila z otevřeného terárka které je ještě o dobrých půl metru výš :-) vyskočila protože viděla že nesu krabičku se sarančatama nějak se mi podařilo jí tam nasavit ruce tak že doskočila na ně:-)

Jinak z toho gauče ona leze tak že se zavěsí drápkama co to jde tak sešplhá a pak teprv skočí :-) jedno mi takhle šla po tézadní straně (uplně kolmé) asi do poloviny dolů, pak si to rozmyslela a šla zase nahoru aniž by spadla :) takže to až tak nebezpečné nebude :-) nemyslím že by zvíře skočilo z výšky ze které by si myslelo že si ublíží :-)



 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 19:06 Muž krysikmouse [32] Re: Verčák
ten flek rozmázlej je útok gekončíka v otevřenou tlamou na cvrčka a bylo to tak rychlé a podařilo se to tak cvaknout že na fotce je zachycenej jen ta letící tlama :-)
Tvý video taky dobrý.. ten seskok z gauče asi musel trochu bolet ne ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.10.2011 19:00 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: krysikmouse
co přesně je na té fotce gekončík? :-D jinak sice to sem nepatří (pochlubit se musím) ale takhle vypadá když agama loví saranče: wwpaddlers.rajce.idnes.cz/…
:-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 16:06 Muž krysikmouse [32] Re: zdenek
Tohle byla velká náhoda a hlad :-) jinak jsou také celkem líní :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 15:20 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: zdenek
Co gekončík, to jiná povaha, dravost, rychlost..... Převychovávat či podporovat jiné chování je hloupost, prostě máš "línější kus" :-D ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 14:38 zdenek – krmeni
Ahoj k tomuto mam dotaz. Jak vidim na fotce tak vas gekoncik je celkem dravy. Ja mam gekoncika 5 let a neni tak aktivni co se tyce dravosti. Je neco jak podporit jeho aktivitu? dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.10.2011 22:53 Muž krysikmouse [32] – krmení gekončíků
Fotka k příspěvku Tak takhle to vypadá , když gekončík loví cvrčka :-)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 91x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/657-krmeni-gekonciku-