Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Program na výrobu terárií

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Program na výrobu terárií
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 23:49 Muž Jery [9] - Hadi
Osobně jsem kdysi kreslil návrh terária v programu DIALux, což je program pro výpočty osvětlení a není ani moc složitý. V podstatě jsem v něm kdysi dělalnávrh pokoje a spokojil jsem se jen se skládáním různě rozměrných krychlí :-D Jinak pokud má člověk prostorovou představivost, tak jakýkoli kreslící program, který zvládá čáry. ...a pokud 3D návrh, tak tam to už bude docela boj a je třeba ovládat 3D grafiku:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.11.2011 22:04 Žena Verčák [112] - Ještěři
google sketch up já v tom na první pokus stvořila tohleto: wwpaddlers.rajce.idnes.cz/…/
dle mého skromného názoru to vypadá alespon trochu normálně :-) nejsem žádný umělecký talent takže to v tom zvládne opravdu i amatér :-)



teda aspon zevnějšek :-) pokud v tom chceš dělat 3D pozadí, tak nevím
ještě jsem to nezkoušela :-) ale asi by to šlo, bylo by to složtější, ale šlo:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 21:26 Muž Peerwulf [0] - Hadi
Corel znám, ale nikdy jsem s ním nedělal. Já kdysi používal invertor, ale už ho nemám a asi bych to v něm už ani neuměl, jsem si myslel, jestli není fakt něco kde by se to dělalo celkem dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 21:15 Žena Vini [34] - SavciRe: Peerwulf
Ahoj, co třeba obyčejné malování v každých windowsech? :-D Né, dělám si srandu (ikdyž občas ho používám na ztvárnění podobných potřeb)..znáš CorelDraw? Já teda v tomhle programu nikdy malovat neuměla ale prý je dobrý, jen na mě je to moc složité...:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 20:58 Muž Peerwulf [0] - Hadi – Program na výrobu terárií
DObrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li by jste mi někdo bohl doporučit nějaký prgram na kreslení 3d obrazů terárií, akvárií atd. něco v čem by uměl kreslit i amatér.

předem děkuji.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 76x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/663-program-na-vyrobu-terarii