Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

agama nežere

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
agama nežere
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 00:00 Muž Felix [754] - Ještěři
Super palec
Tak to vypadá líp, než bych vůbec očekával. Tak ať se do budoucna daří :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 23:41 Postak Re: fajfmen
Díky za odpověd :-) Malá změna-hlad je hlad,právě zbaštila cvrčka,tak snad už to bude dobrý.. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 23:32 Muž Felix [754] - Ještěři
Tenhle čtvrtek? Žádný problém, pokud její nežravost nepřekročí cca dvoutýdenní dobu. Do toho "limitu" je to celkem normální reakce na změnu prostředí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 23:18 Postak
Ve čtvrtek jsem si agamku kočičinskou dovezl domů,žrala 2 cvrčky v sobotu a od té doby zase nic,kadí každý den.Už fakt nevím,co dělat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 07:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Postak
Jestli máš velké cvrčky Ti nikdo neporadí, když jsi nenapsal veliskóst agamy ( v těle ), podle stáří se totiž velikost špatně odhaduje. Jinak nežrat může i týden ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 01:00 Muž Felix [754] - Ještěři
To už musíš vychytat podle toho konkrétního zvířátka. Všeobecně platný návod vážně není ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 00:45 Postak Re: fajfmen
Jasný,jen se o ni bojim,kolik dní to tak může trvat?Jinak je myslím v pohodě,dnes plavala v bazenku.Je prý asi 3-4 mesíce stara.Ještě mě napadlo,jestli nemám moc velký cvrčky,maji tak 2cm.A je lepší krmit pinzetou nebo pustit cvčka do terarka? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 00:15 Muž Felix [754] - Ještěři
Vytrhl jsi ji z jejího prostředí. Nediv se. Pár dní se bude jenom rozkoukávat a pak teprve začne jíst. To je docela normální ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 00:05 Postak
Doplnuji-jedná se o agamu kocicinskou.Děkuji za odpověd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2011 23:34 Postak – agama nežere
tak jsem si včera konečně donesl ze zverimexu agamku.Ještě nic nežrala.Chápu,že přeoz autem a změna prostředí ji stresuje,ale jak dlouho to může trvat? Mám strach,aby se jí neco nestalo.
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 89x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/693-agama-nezere