Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Nátěr na dřevo

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Nátěr na dřevo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2012 15:48 Žena Vini [34] - SavciRe: Andy
Ten člověk co je dělá vyrábí i kurníky a morčatárny, boudy pro psy aj. takže bych řekla že nic jedovatého by nezvolil,..teoreticky by to mělo být něco jako balakryl, tím se natírají i hračky pro děti. Už jsme jí objednali...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2012 11:58 Andy – Barva na dřevo
Colorlak mi vůbec nic neříká. Jestli kupujete cokoliv, co může přijít do kontaktu se zvířaty, volila bych buď cestu nenatření, případně bych si králíkárnu natřela sama. Dobré jsou třeba barvy Xyladecor (podívejte se sem: www.xyladecor.net/)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2012 14:38 Žena Vini [34] - SavciRe: Marek
Ahoj, zřejmě bych volila nějakou světle hnědou, ale nejvíc by se mi asi líbil nátěr typu slonové kosti. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2012 07:51 Marek
Ahoj, konkretne ktere barvy by te zajimali?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 20:53 Žena Vini [34] - SavciRe: Pogona
Tak skvělé, mám z toho radost akorát já ty svoje králíky lepancovat nebudu..:-D takže tam budou nastálo.. Rozšířila jsem chov na 4 králíky a mám už na ně málo místa tak potřebuji něco sehnat...:-) A sehnala jsem tak doufám že vše klapne! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 20:50 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Pogona
no tak na to by si možná stěžovat chtěli, kdyby mohli :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.01.2012 20:06 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Mám tím natřené obě králíkárny a nemůžu si stěžovat ( a ani ti dva velcí králíci, co jsem je klepnul před Vánocemi ) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 19:29 Žena Vini [34] - Savci – Nátěr na dřevo
Ahoj,
chci se zeptat jestli někdo znáte barvy na dřevo od firmy COLORLAK? A pokud ano jste s tímto nátěrem spokojení? Ono to sem tak trochu nepatří ale měli bychom koupit králíkárnu kterou výrobce natírá tímto lakem a tak by mě zajímalo zda-li je to kvalitní nátěr. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 99x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/708-nater-na-drevo