Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Prosím pomoc,kde sehnat sarančata

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Prosím pomoc,kde sehnat sarančata
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2017 10:24 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Marča
Ahoj podle trusu dost těžko:-D ať vyzkouší nějakou past na hmyz, např. www.agromanualshop.cz/…

Nebo pak jen v noci číhat ano .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2017 12:25 Marča – nezvaný host
Ahoj jak pozná kámoška že ma doma saranče podle trusu? Jen v noci slyší kraval na plovoučce a jak rosvíti tak ji nikde nevidí a ma kytky ožrané.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2017 16:39 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni Zmijový – Sarančata
Ahoj já objednávám cvrčky i sarančata na www.scorpion.name/…
Přijdou mi dobírkou bez problému. V zimním období je lepší přiobjednat výhřevný sáček. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2017 13:20 Gábina Re: shrek
Jezdíte i přes Mladou Boleslav??Když tak napište ;)

Můj email: gukinko@gmail.com
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 21:08 Muž halaly [25] - Ještěři
Našel jsem pěknou stránku, snad pomůže www.blapticadubia.cz/
Má tam docela výběr a já plánuji udělat objednávku v hodnotě 700Kč. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:34 Muž Felix [754] - Ještěři
Bezva, takže to ještě formou zásilky jde hop . Z Hradce je do Varů daleko, to bysme prodělali gatě...
Ani kdyby sarančíci převoz poštou nepřežili, nevadí, u mě najdou uplatnění - uhynulý hmyz co už ještěři nevezmou zkrmuji želvičkám a ty ho zobou s velkou chutí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:26 Muž Sewer [151] - Ještěři
No...kurýr nevim, ale česká pošta už bere jen bezobratlé (kupuju poštou cvrčky).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:14 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: shrek
Dík za info, to se hodí :-) . Dá se to ještě posílat kurýrem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 06:41 shrek
Mam sarančata stěhovavý,pravidelně je vozím na tera burzy,sarančata sám odchovávám takže mám od 0,5cm až dospělí(3Kč-kus),jsem z Hradce Králové a jednou týdně rozvážím Hradec a okolí,navíc jezdím po čechách,takže můžu dovést.Minimální odběr 50ks.Sarančata přežijí v pokojové teplotě cca 14dní samozřejmě ne všechny tak 70-80%.Doufám že někomu pomůžu mailto:.ATTERA1@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 14:21 Žena Verčák [112] - Ještěři
pokud se vám do toho můžu vložit tak tady je chov docela pěkně popsaný.. agamky.cz/… :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 10:42 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: halaly
Neřikám že to tak nejde, ale jak je budeš mít v jednom tera....tak budeš mít obroský ztráty...a hlavně když už tak bych pořídíl tera se šuplíkem....voni jsou celkem čuňata a ten šuplík by ti celkem pomohl ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 19:03 Muž halaly [25] - Ještěři
Psal jsem o reakci na ifauně
www.ifauna.cz/…
Podívej na tu fotku. Je tam obyč žárovka o pár watech. Prý se množí jak diví.
Chci je právě vyzkoušet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 17:10 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Loris
Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 16:19 Žena Loris [0] - JeštěřiRe: HammerJoe
Když už se úplně nedržíš tématu, napiš aspoň kde ty sarančata za 3,50 bereš ne? "Prosím pomoc,kde sehnat sarančata" ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 16:08 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: halaly
Ono je prý jednoduché je chovat

No vono to zas tak jednoduchý úplně neni chovat ty sarančata....měl bys začít psát jen o tom s čím máš nějaké zkušenosti.....Za prvé chtějí dost světla a tepla čím víc obojího tím rychleji rostou a množí se ,ale zas rychleji umírají.....navíc potřebuješ 3 terária ,pro mladý pro střeďáky a pro adulty nejraději maj trávu jako náhražka čína.....neříkám že je to těžký ale neni to jak chovat cvrčky nebo šváby!!!Vono je taky dost rozdíl chovat stěhováky a všežravý ....ty stěhováci jsou jednoduší,lépe se množí, ale řekl bych s osobních zkušeností že jim méně chutnaj.... Já kupuju 50 týdně všežravých (3,50 kč/ks) a jsem rád že to nemusim řešit a už na to ani nemám místo! Jo kdybych je měl kupovat jak tu někdo psal za 10 kč/ks tak to bych si to asi hodně rychle rozmyslel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 14:42 Žena Loris [0] - Ještěři
- V Praze v Pet center na Slávii tušim za 59kč 5 sarančat...

- Ale já radši kupuji v Hradci Královém v Atriu u Tesca (zverimex Sirius) - tam prodávají po kusech, tuším 6-8kč za saranče (střední/velká) :-) Takže kdo je z HK, doporučuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 10:22 Žena Verčák [112] - Ještěři
a pokud by se vám chtělo do Opavy :-D tak v hypernově ve zveráku je mají za 7kč/kus vozí je tam každé pondělí a jdou celkem na odbyt takže nedoporučuju chodit pro ně v pátek sobotu a neděli :-) a jeden hodný pán kousek od Opavy je prodává myslím za 4 kč/kus www.teranev.wbs.cz/… no ale z prahy je to trošku z ruky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 09:15 Muž Sewer [151] - Ještěři
Já kupuju sarančata v Praze na Černém Mostě v Hornbachu a nebo v Počernicích v Pet centru (je to na nějaké průmyslové zóně). Stojí 50,- krabička, ve který jich je 5. Už se mi 2x poštěstilo, že jich v těch počernicích měli za 50,- větší krabički s deseti kusy. Ale je to dost nárazovka, někdy je nemaj a někdy je maj v takovym stavu, že jsou 2 živí a 3 mrtví. Takže tam pro ně nejezdím, vezmu je, jen když jedu náhodou okolo. Ale u nás v Brandýse nad Labem je hned u sjezdu z dálnice malé Tesco a tam je malá prodejna s chovatelskými potřebami a tam mají sarančata vždy. Mají je v akvárku a prodávají je po kusech (10,- za kus). Tam jezdím nejraději :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 08:09 Žena Nympheas [3] - JeštěřiRe: ellipsees
aha,srančata beru jen občas,většinou cvrčky a ty má p.Švingr naštěstí vždycky.Dobře se doma množí ty malí červený švábíci,nelezou po skle a jen se množí,jako nouzovka jsou dobrý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2012 14:45 Muž halaly [25] - Ještěři
Ono je prý jednoduché je chovat. Stačí malé terárko 50x30x30 a do něho zavěsit 40W žárovku s jakoby pletivovým tunelem okolo ní, aby se nespálili. Dole seno a krmit je nějakým zeleným... Při takých podmínkách se rozmnožujou jako diví.
Já to ještě nezkoušel, ale mám to v plánu.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2012 08:13 Žena ellipsees [0] - Ještěři – číža
ano v happy zoo jsme koupily jenže ten naš hugo sežere denně 5 a nic jineho nechce celkem ma spotrebu heh..potrebovala bych levnejsi prosim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2012 08:12 Žena ellipsees [0] - Ještěři – Nympheas
Znam to je znamy meho taty p.švingr ale ted je nema nechava si je posilat a ten dodavatel je v techto mrazech nepošle vlakem protože by zmrzly tak jsme zase u shaneni ,pomuže nekdo nechova je nekdo??dojedeme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2012 08:00 Žena Nympheas [3] - JeštěřiRe: sindy26
Bezproblémů na obchod.acheta.cz/ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 20:08 sindy26 Re: ellipsees
Třeba v suprzoo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2012 10:06 Žena ellipsees [0] - JeštěřiRe: Číža
diky moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2012 15:51 Muž Číža [4] - Ještěři
Jo tak sarancata maji v happyzoo na jasny, Praha 4...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2012 12:33 Muž Číža [4] - JeštěřiRe: ellipsees
Zdravicko muzete zkusit zavolat do zoobranik maji tam stalou nabidku ziveho krmeni... Ikdyz si nejsem jisty jestli maji zrovna sarancata. (ale za zkousku si myslim ze to stoji).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2012 10:17 Žena ellipsees [0] - Ještěři – Prosím pomoc,kde sehnat sarančata
Dobry den,prosim o radu nevite,neznate někdo chovatele ,či prodejce sarančšat dnes!...spěcha to v pet centrech budou až zitra ..vše jse m obvolala.Naš chameleon ,ktereho mame chvili ,sni jen sarančata,,davali jsme mu svrčky a nic tři dny už mu i zapadly oči a pak jsme skusily sarančata ,jeho stav se zlepšil..předešly chovatel nas neupozornil...
Byla bych rada ,kdyby jste někdo o někom vědel,bylqa bych staly odběratel děkuji předem

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 322x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/721-prosim-pomockde-sehnat-sarancata