Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Hadi nechtějí žrát, proč?

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Hadi nechtějí žrát, proč?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 07:39 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Veronika
Přesně tak, s největší pravděpodobností je to způsobené ročním obdobím. Pokud se hadi nechovají nějak "neobvykle" nekoušou, nejsou apatičtí, nemají nateklé oči či z nich nějaké výtoky, pak bych se nebál a prostě bych co 14 dní zloušel krmení nabídnout. Oni si dají, až budou chtít - bez jídle vydrží i hodně přes půl roku bez újmy, takže žádný strach ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 21:46 Žena poklad [8] - Hadi
U krajtičky Matyldy se nám to v tomto období stává.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 21:56 Djimmy
máme stejný problém je to asik zymním obdobý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2012 12:03 Veronika – Hadi nechtějí žrát, proč?
Zdravím,
potřebovala bych poradit. Chovám krajty královské už cca 7 let (Samec a samice, nepříbuzný pár). Z ničeho nic mi teď přestali žrát, nevím proč. Teplotu v teráriu mají správnou, svítí se jim, vodu mají a prostředí jsem jim neměnila. Potkana odmítli cca dva měsíce zpátky (doteď ho mám v kleci), bohužel jsem ho asi moc vykrmila, takže je moc velký. Koupila jsem dnes nové potkany, ale zase je hadi odmítají, naprosto je ignorují, když jim je hodí, jen k nim čuchnou a odplazí se pryč. Přitom vypadají oba dva v pořádku (hadi), večer a přes den normálně lozí po teráriu jako obvykle, pijou,... Jen prostě už dva měsíce nežrali a potravu dále odmítají. Poraďte prosím, jestli nevíte co s nimi je.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 60x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/735-hadi-nechteji-zrat-proc