Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Kdo pozná druh a pohlaví želvy?

 

NápovědaFórum » Primáti » Identifikace 

+ přidat příspěvek
Kdo pozná druh a pohlaví želvy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 21:34 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: batka
v troch rokoch na 100 %
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 16:41 Žena batka [4] - Želvy – Výraznější pohlavní znaky
V jakém věku trachemysek už jde zpravidla lépe rozeznat pohlaví želvy? Nebo je to ovlivněno růstem a tedy velikosti želvy. Děkuji X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2012 20:34 Muž Hunter [100] - Želvy
Tu je moja domáca na informatiku trachemysky.webnode.sk môžte mi napísať čo tam mám ešte pridať, môžte mi aj poslať nejaké zaujímavé fotky na mail, bol by som rád za kvalitné foto graptemys kohnii, ďakujem, nechcem veľmi sťahovať z netu fotky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 16:51 Muž Hunter [100] - Želvy
No, hej, este cakam kym mi posle fotky hlaviciek z boku, tak to urcim na 99,9%
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 16:07 MaxoSK Re: . : Hunter : .
. : Hunter : . napsal: Tu je prva, tu som odhadol ako P. Venustu ale mohla by to byt aj T.s.troosti. Podla mna samica


Podla mňa je to P. Venustu a súhlasím je to samica :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 16:04 MaxoSK Re: . : Hunter : .
. : Hunter : . napsal: druha by mohla byt pseudomis floridiana peninsularis alebo aj T.s.scripta. Treba fotky z boku hlavicky.

No je to T.s.scripta a podla tvaru panciera sa mi zdá že je to samica
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 15:37 Muž Hunter [100] - Želvy
Fotka k příspěvku druha by mohla byt pseudomis floridiana peninsularis alebo aj T.s.scripta. Treba fotky z boku hlavicky.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 15:35 Muž Hunter [100] - Želvy
Fotka k příspěvku Tu je prva, tu som odhadol ako P. Venustu ale mohla by to byt aj T.s.troosti. Podla mna samica
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 15:29 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: fajfmen
Mne sa zda ze su to obidve pseudomysky a maju kratke pazuriky na prednych.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 14:17 MaxoSK Re: fajfmen
fajfmen napsal: U trachemysek mají samci hooodně dlouhé drápky, u graptemysek jsou o půlku menší nežli samičky a všeobecně - vždycky mají o moc delší ocásek než samice stejného druhu ;-)

Veľmi dobre povedané. :-) mne sa u mojej T. s. scripta podarilo podla chvosta určiť pohlavie v 1 mesiaci. čím je korka staršia tým je to ľahšie ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 00:00 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: rockgrrrl
U trachemysek mají samci hooodně dlouhé drápky, u graptemysek jsou o půlku menší nežli samičky a všeobecně - vždycky mají o moc delší ocásek než samice stejného druhu ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:18 Muž Sewer [151] - Ještěři
...fotka se dá vložit i sem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 22:38 Muž Hunter [100] - Želvy
mailto:mrsabanos@gmail.com skusim ti poradit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 22:08 rockgrrrl – Kdo pozná druh a pohlaví želvy?
Ahoj, ráda bych se zeptala, nenachází-li se mezi Vámi někdo, kdo by poznal podle foto druh a pohlaví želv.. Jedna z nich mi byla prodána jako pseudemys nelsoni, čímž si nejsem úplně jistá.. Foto případně pošlu mailem :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Primáti • Zobrazeno 146x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/746-kdo-pozna-druh-a-pohlavi-zelvy