Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

dovolená...

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
dovolená...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 09:00 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: sandy12
Vydrží ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2012 07:27 sandy12 Re: Pogona
dovolená bude trvat 2 týdny takže by to měl doma v jeho teráriu zvládnout bez problémů ... mockrát díky za všechny rady ..alespoň jste mě uistili že náš hadouš to vydrží ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:26 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Já se přidávám k oběma pánům, had není pes, patří do terária a jakékoli cestování s ním je nesmysl, navíc spojený se stresováním zvířete.
Přesně jak napsal kolega, zdravý had vydrží bez újmy i půl roku o hladu
a několik měsíců dokonce i bez vody.
Takže nějaký měsíc mu vůbec neublíží. Ideální je až pojedeš pryč vypnout veškeré vytápění a osvětlení terária, zakryýt jej prostěradlem a prostě odjet. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:22 Muž Sewer [151] - Ještěři
Sem to měl 10 minut otevřený ve vedlejším panelu a teď koukám, že mě se stejným komentářem předběhl i kolega fajfi ... prostě je to jasné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:21 Muž Sewer [151] - Ještěři
Nechápu, proč chceš táhnout hada do Chorvatska... Když pominu stres z cesty a nevhodnost jeho dočasného "ubytování", tak mě ještě napadá, že had v těch vedrech ani nebude mít možnost se ochladit.

Prostě bych ho nechal doma, zrovna had každodenní péči zdaleka nevyžaduje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 20:11 Muž Felix [754] - Ještěři
Ahoj, na takovéhle tahání se vykašli. Pro legislativní a veterinární obštrukce bys ve finále ani nevycestovala, pro hada by to byl šílený stres a ještě by Vás ani nepustili do hotelu hmm
I kdybys byla celý měsíc mimo domov, vzrostlá krajta to ani nezaznamená ;-) . Prostě jen pověř někoho ze spolehlivých známých, ať Ti na ni občas dohlédne a např. jí doplní pitnou vodu a jinak si s tím nelam hlavu. I bez jídla je to zvíře nejspokojenější ve svém domácím prostředí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 16:56 sandy12 – dovolená...
ahoj lidičky chtěla bych se zeptat jaké povolení od veterináře je třeba kdybych si chtěla svého hadouše (krajtu královskou) vzít v létě na dovolenou do Chorvatska.. a jak tyto zvířata snášejí cestování... máte někdo zkušenost .. budu vděčná za všechny rady .... ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 105x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/747-dovolena-