Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Zkrmovat holátka chameleonovi - ano či ne?

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Zkrmovat holátka chameleonovi - ano či ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2012 14:04 Muž Sewer [151] - Ještěři
Já si myslím, že občasné podání něčeho jiného, než hmyzu je obecně více, než žádoucí. Můj Piko (agama) dostává taky asi jednou za měsíc holátko. Moc si na nich pochutnává. 1-2 dny po podání holete nekrmím (ani nevím proč, ale mám takovou představu, že se mu to hůř tráví, tak ho nechám bez jídla, jen vodu :-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 20:11 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Loris
Já holata nepodávám, není to nutnost, pokud se rozhodneš je podávat, tak max. 2krát do měsíce, jinak může chamík onemocnět i dnou ( ukládání solí a jiných minerálů do kloubů ). ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2012 18:55 Žena Loris [0] - Ještěři – Zkrmovat holátka chameleonovi - ano či ne?
Zdravim :)
jaké máte zkušenosti s krmením myšíma holátkama u chamíků? Někde na jiném foru jsem totiž četla že někomu potom chcípnul...
Našemu jemeňákovi je 9 měsíců.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 72x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/760-zkrmovat-holatka-chameleonovi-ano-ci-ne