Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Prosím o pomoc spěchá!!!

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Prosím o pomoc spěchá!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 13:04 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Radek123
Nejhorší je pro něj zapařený zatuchlý a zavlhčený prostředí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 12:59 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Radek123
Není možné aby měl zimu v takovém teráriu se 75 watowou žárovkou a už vůbec ne se 100 w a ještě k tomu uvnitř terária....Na oře terária 55 cm dlouhé??? a jak široké??? Obaluj mu stravu 2 x týdně ve vitamínech možná i třikrát a zbytek týdne jen vápník... A jsme tam kde je ten problém...za prvé vodopád...ten vyndej na co máš u jemeňáka vodopád....a co je na tom všem to nejhorší že mu rosíš 6x až 8x denně .... to jsi vymyslel sám nebo ti to někdo poradil??? To je to nejhorší co pro jemeňáka můžeš udělat-chovat se k němu jak k žábě ....jemeňák neni žába!!!! Ros 1 x - max 2 x denně a jen trochu. Dej tu ještě fotku celého terária i stropu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 12:15 Radek123 Re: HammerJoe
Terárium je 100cm výška,100cm šířka, 45cm hloubka...značka UVB žárovky je Sylvania, 100W mám kvuli teplu měl tam 75W ale byla tam teplota jen 22stupnů a vypadal že mu je zima byl bledý...větrání je na hoře terária mřížky 55cm dlozhé...žárovka je vevnitř i tak tam neni dost teplo ale ted se začal trošku zbarvovat...dal sem mu vitamíny a minerály protože je skoro měsic před tím neměl, rosím 6 až 8 denně + tam má skalku s vodopádem vlhkost je 70 a teplota ted 25stupnu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 12:01 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Radek123
Jak velký terárium? Proč máš panebože u chameleona 100w žárovku + ještě nějaké uvb...co to je uvb 8%,značka ?Jak máš řešené větrání ? Přidej fota větrání? Jakou máš vlhkost,nebo jinak jak často rosíš???? Jinak když tam teda máš už tu 100w žárovku kde ji máš zavěšenou??? Uvnitř nebo venku? Nedokážu posoudit s tím jazykem když to nevidíme ....na těch fotkách neni nic co vyčíst,chamík vypadá zdravě....Jak je starý ?


snažil sem se do něho dostat nějaký vitamíny a minerály

To vždycky když se ti první den zdá trochu nesvůj tak ho naláduješ vitamínama a minerálama??? Měl by jsi s tím zabrzdit.

chamík je odedneška nějaký divný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 11:45 Radek123 – Radek123
Fotka k příspěvku Další foto
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 11:44 Radek123 – Prosím o pomoc spěchá!!!
Fotka k příspěvku Dobrý den,
Potřebuji pomoct mám chameleona asi 3 měsíce mám velké terárko kde mám UVB 8% a výhřevnou žárovku 100 chamík je odedneška nějaký divný sedí na větvičce nežere a vůbec se nehýbe...snažil sem se do něho dostat nějaký vitamíny a minerály ale když mu otevřu tlamku tak se mě zdá že má něco s jazykem jako by ho měl přilepený k hornímu patru...prosím o každou radu je to urgentní.
Foto níže :-(
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 121x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/776-prosim-o-pomoc-specha