Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Písek do teraria Olomouc

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Písek do teraria Olomouc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 15:02 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Larisa
no nevím. kde přišli na to že je ostrý... ten písek je krásně jemňoučký, není prašny a agamu v něm mám rok a půl několikrát sem viděla že ho trochu sežrala a má se čile k světu ;-) takže nevím nevím jak to je s tou škodlivostí.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 13:36 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Verčák
tak třeba zrovna tady pišou, že ten křemičitý není vhodný,nevím jestli kvůli prvku nebo kvůli tomuž že je ostrý a nebo oboje. :-O
tera.poradna.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 13:03 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Larisa
já mám v terárku bílí křemičitý písek, kupovala jsem ho v OBI mají ho 25 kg za cca 100 ale je vlhčený,takže ho musíš první usušit.. třeba v troubě :-) záleží taky jak velká máš terárko.. já v tom mojem o základně 200*50 (cca) mám dva pytle.. a ještě by to tak dva chtělo :-) jinak ale vypadá celkem dobře ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 10:40 Muž Sewer [151] - Ještěři
To by mě teda zajímalo, kde jsi se to tady dočetla :-) . Je to úplně ten samý písek, jako v akvaristikách, akorát že není barvený, aby byl "hezčí" ;-)
Před nasypáním do terárka je podle mě vhodné ho proprat, kvůli prašnosti...ale někdo ti tu určitě řekne, že je to zbytečné a možná má taky pravdu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 08:29 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Sewer
díky, to mě právě napadlo,ale četla jsem (nevím jestli tady),že obyč stavební písek má čehosi :) moc a vzhledem k tomu, že ho agamy občas bašti tak není vhodný, tak jsem nad tim ani neuvažovala
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 00:34 Muž Sewer [151] - Ještěři
Ve stavebninách? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 22:40 Žena Larisa [4] - Ještěři – Písek do teraria Olomouc
Prosím o radu kde koupit větší množství vhodného písku pro agamu vousatou, kupovala jsem do menšího teraria drobný akvarijní písek,ale je to moc drahé zvlášt v tom množství v jakém ho budu potřebovat pro velké terarium. děkují předem

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 62x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/796-pisek-do-teraria-olomouc