Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Pokousání od myši

 

NápovědaFórum » Hadi » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Pokousání od myši
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 16:36 Žena Vini [34] - SavciRe: Vé
No co mě Nagouše pokousala myš, tak to měla holka štěstí, že to měla jen povrchový - měla jsem nejdřív strach, že tam má plíseň, protože jak měla tu kůži trochu odloupnutou tak se jí tam dostala trocha substrátu,..tak jsem jí to trošku natřela genciálkou a nechala jí žít - po svleku se to všechno spravilo a teď už tam má jen malinký jizvičky po kousnutí..ještě se jednou svlékne a už to nebude vůbec vidět...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 13:43
Z mých vlastní zkušeností je nejlepší opláchnout vodou a dát hada na nějakou dobu do terárka (nádoby) s novinama. Aspoň se mu do rány nic nezanese a předejdete hnisání a zánětu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2012 16:49 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Jakub
Nic nemej ani nijak neloupej apod. Pokud rána očividně nehnisá a nezvětšuje se, hadovi se samo po pár svlecích vše zhojí. Tvými zásahy mu ublížíš....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2012 16:14 Jakub – Pokousání od myši
Dobrý den bude to už skoro týden co moji užovku červenou pokousala laboratorni myš
ma na břiše asi 2 cm ránu a ma v ní podestýlku (trochu) a moc to nejde omýt prosím poradte.dekuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 61x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/814-pokousani-od-mysi