Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Stroupky v tlamičce

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Stroupky v tlamičce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 21:35 Žena TerkaS [12] - Ještěři
Na te fotce bohuzel nic fakt nevidim. Zkuste si na fotaku nastavit makro foto (vetsinou ikonka tulipan) a vyfotit to fakt zblizka. Ale me nic krom cvrku nenapada, snad poradi nekdo zkusenejsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 18:35 Žena mia [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku Díky za odpověď. Od cvrčků to určitě není, nenecháváme je tam přes noc. Snažila jsem se udělat co nejlepší foto, zkouším přiložit ještě jedno. Mám strach aby to nebylo něco vážného, protože ta druhá to vůbec nemá ne Díky za pomoc. Míša ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 14:32 Žena TerkaS [12] - Ještěři
moc to teda nevidím, ale něco takového dělají cvrčci, když nemají co žrát a agamky spějí, tak se do nich pustí. Dávejte vždy do terárka na noc něco pro cvrky - salát, pampelišku, kousek jablka.. ale může to být i něco jiného, zkuste pořídit makro foto aby to bylo lépe vidět..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 13:23 Žena mia [0] - Ještěři – Stroupky v tlamičce
Fotka k příspěvku Zdravím,

mám dvě malé agamky..zhruba 3 měsíce a jedna má takové malé stroupky v koutku tlamičky. Nevíte co to může být? Mám tu i fotky. Díky moc za radu. Míša..
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 46x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/818-stroupky-v-tlamicce