Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Vylíhlé agamky

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Vylíhlé agamky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2012 13:32 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Jervis
Mrzáky je třeba nekompromisně likvidovat.

Přesně tak.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.06.2012 09:25 elegans1 Re: Jervis
Mrzáky je třeba nekompromisně likvidovat.Nikdy nevíš,kdy koho napadne takové zvířata pářit a mláďata dále prodávat.Pogon je všude plno za pár korun,tak proč takové zvířata zachraňovat.I ty boigy potřebují žrát a tohle je ten nejlepší způsob.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2012 09:06 Muž Jervis [1] - JeštěřiRe: elegans1
elegans1 napsal: Dej je někomu,kdo chová boigy nebo podobné saurofágní hady.Budou jen rádi.
ach tak jsem to nemyslel, darovat je do dobrych rukou ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2012 07:58 elegans1 Re: Lucifer
Dej je někomu,kdo chová boigy nebo podobné saurofágní hady.Budou jen rádi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2012 09:06 Muž Jervis [1] - Ještěři
co je nekomu prodat/darovat?? to by neslo ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 12:07 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Lucifer
nevim, co se mohlo tak hroznýho stát sad a hrozně mě to mrzí s nima

To věřím, ale bohužel stát se to může sad

No buď to je dej tedy do toho mrazáku,ale pak je někam musíš dát...nebo jak jsem říkal je dej skrmit...to je přirozené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 11:51 Žena Lucifer [22] - Ještěři
Je mi jasné, že nejsou vhodné k dalšímu chovu, jde mi o to, jak nejhumálněji ještěra uspat, četla jsem něco o zmrazení, nebo jak ty říkáš, skrmit.
Jinak s krabičkou se za celou dobu inkubace nehýbalo, z předchozích vajíček, která byla na stejném místě byly krásné a čilé agamky, nevim, co se mohlo tak hroznýho stát sad a hrozně mě to mrzí s nima.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 11:37 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Lucifer
Asi ta jedna krabička s těmi 4 vejci byla nějak špatně inkubována....vysoká teplota...vysoká vlhkost-moc mokrý vermikulit...možná úplně něco jiného...po celém inkubátoru v každé krabičce na různých místech určitě nejsou stejné podmínky....pokud s nimi během inkubace nehýbeš(neproměňuješ na různé místa v inkubátoru)....máš pouze jedno čidlo a krabiček pokud jsi je měla po čtyřech tak čtyři....takže v té jedné z které se vylíhli 3 špatné ze 4 muselo být něco špatně.

co s nima :-O

No rozhodně to nejsou zvířata do chovu...já osobně bych je zkrmil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 11:06 Žena Lucifer [22] - Ještěři
Fotka k příspěvku další fotky, doufám, že je to zřejmé
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 11:05 Žena Lucifer [22] - Ještěři
Fotka k příspěvku foto těch pokroucených zvlášť
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 11:05 Žena Lucifer [22] - Ještěři – Vylíhlé agamky
Fotka k příspěvku Dobrý den,
mám trochu trápení, měla jsem v inkubátoru 19 vajec při stejných podmínkách se jich 16 vlíhlo "bez postižení", bohužel se mi jedná o ty 3 další. Vajíčka byly ve stejných podmínkách jako všechny ostatní, akorát těsně před líhnutím byly o něco menší, samozřejmostí byl vlhký vermikulit (pravidelné kontroly jednou za dva dny kvůli vlhkosti), teplota 27 stupňů, uzavřené krabičky. Jedná se mi o to, zdali se něco při inkubaci nemohlo stát, nejen tím, že vajíčka v podstatě nevyrostla, ale proč se toto mohlo stát, aby měli kořeny ocásků takto pokroucené sad , zda-li jim to bude v budoucím životě nějak vadit, případně jestli ano, co s nima :-O
Děkuji
* Foto při líhnutí, tři se vylíhly pokroucené, jedno je zcela v pořádku.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 130x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/831-vylihle-agamky