Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krmení korálovky

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Krmení korálovky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2016 22:33 Muž Pasyok [37] Re: jakub
Môže, ale je nezmysel ho dávať. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2016 21:22 jakub
Dobrý den chci se zeptat jestli můžou i kuřecí maso děkuji mockrát za odpovedi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2015 22:27 R Muž Landvir [231] - Ještěři – Holata křečka.
Ahoj kolegové a kamarádi, nevíte někdo, kde prosím sehnat holata křečka na krmení? Díky Jarda. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2012 00:25 hawok Re: Fladik
Moje uzovka cerna nikdy hole neskrtila, a to ani od potkana, ktere polykala asi 3 hodiny jak byla jeste nudle. A co se tyce stran, u holat to neresila nikdy, tak jak ji prisli pod tlamu, zezadu, zepredu, dokonce parkat i zboku. Jinak chlipatou korist nebo rychle se pohybujici vzdy skrtila. Nedavno jsem nechaval lihnout kurata a daval jsem ji nepodarky co se vyklubaly, a jednodeni kure opet neskrtila ikdyz bylo oschle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.06.2012 11:16 Žena Cathy [6] - HadiRe: Fladik
Nevadí to ničemu ;-) Moje korálovka si taky občas "spletla stranu", někdy hole neuškrtila a snědla zaživa.. ale ona ví, co dělá palec
Neboj, až bude mít těžší kořist, škrtit bude ostošest a jíst od hlavy ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2012 09:56 Muž Fladik [0] - Hadi – Krmení korálovky
Dobrý den, rád bych se zeptal na krmení korálovky. Je jí něco přes půl roku a holátka myší i pískomilů přijímá v pohodě. Snažím se krmit živými, když ale nemám, tak přijímají i mražené. Včera jsem si při krmení živým všiml, že holátko neušktrtila, ale spolykala jej živé, zadečkem napřed. Rád bych se tedy zeptal, zda to ničemu nevadí? Až budou myši větší, bude si je škrtit, aby jí neublížily? Díky za rady.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 78x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/834-krmeni-koralovky