Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Kunka vychodni

 

NápovědaFórum » Obojživelníci » Chov 

+ přidat příspěvek
Kunka vychodni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2012 12:43 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: kmmk
Je lepší mít světlo po celém terárku. Terárko MUSÍ být zavřené, kuňky překvapivě dobře lezou po skle ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2012 19:25 kmmk
Dekuju :) Takze je lepši mit v kvetináči zářivku, nebo můžu mít v krytu zabudovanou trubicovou zářivku, která osvětlí celé terarko? Je tedy lepší světlo do jednoho bodu, nebo všude?
A je vůbec kryt nutný, nebo může být akva-tera otevřené?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.06.2012 15:54 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: kmmk
Ahoj, kuňky jsem měl jak s bazénkem v misce tak volně s pláží. Pro čištění je určitě lepší miska. Ale pokud by sis chtěl dát s tím práci můžeš můžeš si udělat pevnej bazének v terárku. Vodu jsem měnil jednou týdně za vodu akvarijní. Jako osvětlení jsem měl zářivku. Klasická žárovka ti bude docela topit, kuňky to zrovna nepotřebují
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2012 12:09 kmmk – Kunka vychodni
Zdravim, mam dotaz na terarium pro kunky vychodni.

1) Je lepsi voda jako bazének v nejake misce zakopané v kamínkach, nebo přirozenou pláž se svahem kamínku do vody? A jesliže se musí často měnit kvůly jedům, co je lepší na čištění? a po jak dlouhé době vodu měnit? Měla by se filtroval nebo okysličovat?
2) Osvetleni stačí v obráceném květináči žárovka na jednom místě?

Děkuji :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obojživelníci • Zobrazeno 73x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/835-kunka-vychodni