Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama - zavřené, nateklé oko

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Agama - zavřené, nateklé oko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.12.2014 21:56 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Albert
Alberte, mazej s ještěrkou k vetovi - a předevčírem bylo pozdě! Tohle muselo nabýhat už nějakou dobu, rozhodně ne během jediného dne!
Pokud jsi více méně začátečník, chápu, že jsi mohl leccos přehlédnout či podcenit, navíc zvíře které má něco s okem má tendenci jednak někam zalézt a jednak koukat z terka vždy tím zdravým, takže si chovatel (co např. zrovna lítá z práce do práce a nemá momentálně čas) nemusí ničeho všimnout. Rozhodně Tě nikdo nemůže vinit za nepozornost, prostě se to občas může stát X-)
Fundovaný veterinář je zde ale nutný, tohle rozhodně nevypadá na bylinkový zábal co by odvedl dobrou práci, pochyceno v prvopočátku, tohle už chce vejšku a nasadit silnější kalibr a skutečnou odbornost :-O X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 21:46 Albert – zakalené oko
Fotka k příspěvku normální oko
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 21:45 Albert – zakalené oko
Fotka k příspěvku 1
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 21:45 Albert – Zakalené oko
Zdravím moje vousatka má zakalené oko prosím řekněte mi zda se s tím muže něco dělat --viz foto
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 21:20 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: halaly
Hlavně ať to dobře dopadne, držim palce. Těchto krásných agam by byla škoda palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 21:03 Muž halaly [25] - Ještěři
Dnes ráno jsem je objevil. Teda jestli to je taková červená tečka.
Všiml jsem si té tečky dneska.
Ráno jdu k veterináři.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 20:41 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: halaly
S tímle mazej k veterináři, může to být zákal, infekce, otok bakteriálního původu,..... Mmch. - jakto, že má parazity? Je to důsledek Tvého špatného chovu, pokud ne, proč proboha pořizuješ zvíře s nimi, když máš doma kupu dalších...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 14:40 Muž halaly [25] - Ještěři
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 14:40 Muž halaly [25] - Ještěři
Fotka k příspěvku 2
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 14:39 Muž halaly [25] - Ještěři
Fotka k příspěvku 1
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 14:31 Muž halaly [25] - Ještěři – Agama - zavřené, nateklé oko
Zdravím,
dnes jsem si všiml, ráno, že agama měla zavřené oko. Vyhřívala se víc než normálně a vůbec nežrala a nebyla moc aktivní.
Po obědě se oko docela zhoršilo. Nateklo to hodně a je dost vyboulené. Fotku pošlu za chvíli.
Agama je dost plachá, takže bych ji nerad nějak znervozňoval.
Nevíte, co by to mohlo být? Přišlo to z ničeho nic.
Ještě chci dodat, že agama má parazity.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 76x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/844-agama-zavrene-natekle-oko