Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Prosím, co je tohle za hadici?

 

NápovědaFórum » Hadi » Identifikace 

+ přidat příspěvek
Prosím, co je tohle za hadici?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 22:29 Natálie Re: Pogona
hirona.rajce.idnes.cz/… tady je malinko lepší obrázek, ještě jednou děkuji za ochotu...mně tyhle nahaté příšerky přijdou všechny tak nějak stejné, raději mám ty chlupaté, kde je na první pohled patrné kdo je kdo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 19:36 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Můj tip je Natrix natrix, ale není moc dobře vidět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:48 Natálie
Fotka k příspěvku Tak to ještě zkusím...jsem teda antitalent, to jsem nečekala...ale kdyby byl někdo ochotný přes mail mailto:hirona@seznam.cz
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:46 Natálie
Ach jo, nejde mi vložit obrázek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:39 Natálie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 18:30 Natálie – Prosím, co je tohle za hadici?
Mohl by mi někdo,prosím, napsat co je tohle za hada?Řekla bych, že je přes 1m dlouhý a chodí se vyhřívat na naši zahradu.Moc děkuji za odpověď. :-)
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 54x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/847-prosim-co-je-tohle-za-hadici