Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Led osvětlení

 

NápovědaFórum » Připravuji terárium  

+ přidat příspěvek
Led osvětlení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 12:30 Muž krysikmouse [32] Re: waldi
No nevypadá to špatně .. jen mě to moc nepřesvědčuje o časování ... kdyby tam byl 4 místný display a na něm bežely hodiny ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2012 20:13 waldi
Pokud by jsi chtěl to LED světlo i stmívat a řídit, jukni na
astamini.tym.cz/
W.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 10:01 Muž krysikmouse [32]
jj taky pásek nahoře... a dá se nalepit na horní lištu posuvek a není vůbec nic vidět... a hlavně koupit teple bílou LED
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.07.2012 04:47 Muž Sewer [151] - Ještěři
4-7 diod? :-D Hele...já sem koupil podobnej pásek, jako je tenhle - shop.lumenmax.cz/… (přímo ten můj teď nemůžu najít, ale stál mě 400,- Kč). Tady je do metru 60 diod. Já mám 120 cm terárko a diod tam mám odhadem 90? No zkrátka 4-7 diod ti to fakt moc neosvětlí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2012 22:54 Muž gaster [15] - Ještěři
Stačila by páska s 4-7 led diodkama na vrchu terárka, nejspíš bych to dal na spínač, aby se to zapínalo a vypínalo, abych na to nezapomněl :-)

Ty topný kameny, máš pravdu vypadaj přirozenějc, ale zase na pořízení jsou dražší mno, takže u mě hraje lepší roli žárovka =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2012 06:33 Muž Sewer [151] - Ještěři
Ano, já mám u Gekončíků LED pásek na osvětlení a pro ohřev mám dva topné kameny :-). Zvolil jsem tuto variantu, aby bylo terárko pro oko co nejpřirozenější. Abych zkrátka nekoukal na žárovky, květináče a tak. Jsem s tím naprosto spokojen a Geklončíci taky! :-)
...mrkni na prezentaci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2012 06:10 Muž Peerwulf [0] - Hadi – Led osvětlení
Zdravím, chtěl bych se zeptat, používáte někdo led osvětlení v teráriích? Budu si dělat nová terária pro hady a vousatky a jako hlavní osvětlení bych chtěl použít led pásky, plus žárovky na výhřev a UVB.

Díky za odpovědi

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Připravuji terárium • Zobrazeno 102x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/851-led-osvetleni